• mesut yar'ın canlı yayında konukların da yakınen tanıdığı oğuz oktay'ın ölüm haberini verdikten sonra, "neyse toprağı nur olsun, neyse konuya dönelim" diye abuklayıp, saçmalayıp geyiğe devam edilen program, şimdi de havanın dağılması için mesut yar stüdyodaki müzisyenlerden hareketli bir parça istedi. adam sıçtı , tüy dikti, şimdi sıvıyor.

edit: neyse konuklar da girdi geyiğe, ölenle ölünmüyomuş hakkaten amk. tencere götlü dünya sen ölüyon gidiyon set arkadaşların ah vah diyip , az sonra daşşağa devam ediyor. neyse ben yatıyom.
  • benim için zappinglerken televizyonda ne zaman karşılaşsam "geç olmuş artık yatayım" düşüncesini bana hatırlatmaktan başka fonksiyonu olmayan program.
  • bu geceki programda şimşek çarpması ile ilgili bir bilgi verdiler. erkekleri daha çok şimşek çarpar çünkü vücutlarında daha çok demir vardır gibi bir bilgiydi. enteresan geldi, google'dan baktım. konunun vücuttaki demir oranıyla alakalı olmadığı, tamamen erkek davranışları ile ilgili sosyal bir olgu olduğunu bulmam yaklaşık 1 dakikamı aldı. programın editörlerini tebrik ediyorum.
  • an itibariyle çok garip tiplerin toplandığı program.

saç ve sakal birbirine karışmış, yüzü gri, elbiseleri beyaz bir çelik. espri kasmaya çalışıyor devamlı. bu şekilde hacca gitse sırıtmaz.

saç ve sakalını sarıya boyamış, mavi ceketli bir tarık mengüç. saçlarının üstü uzun, ince örülmüş. altı kısa. tepeden toplamış.

at kuyruğu ve çene sakalına sahip bir aref ghafouri. siyah giyinmiş, kolyesi ve yüzükleri var. sanki biraz kafası büyük gözüküyor.

bi de estetikli ebru şallı. güzel kadın.
  • her konuğu kıçını yırtarcasına sunan bir adama sahip program. kulaklığım patlayacak sandım kendisi konuşurken.

ayrıca 4 mayıs günü atilla özdemiroğlu, şanar yurdatapan, melike demirağ ve sezen aksu konuk olacakmış.
    (bkz: oha)
  • az evvel canlı yayında önder açıkbaş 15 dakika bi konudan bahsetti ve mesut yar dönüp , erkan can'a ;

-sen ne diyorsun abi nasıl olur sence ?

dedi. erkan can muhteşem cool tavırlarıyla:

- işte onlara bi bakmak lazım..

ahahah hiç dinlememiş, hiç ilgisini çekmiyor.
  • ilginç diyaloglara sahne almakta olan program :)

melih gökcek m, ahmet hakan a, mesut yar my;

my: başkanım fişkiyeyi kim kırdı?
    m: kamerada beyaz çoraplı sakallı biri vardı ama arkası dönüktü ahmet hakan'dan şüpheleniyorum.
    a: ankarada değildim, tanıklarımda var.
    m: bütün deliller seni gösteriyor ama.
    a: onu sayın başkan, beyaz çorap giyip takma sakal takarak kendi yapmıştır.
    my: başkan niye böyle birşey yapsın ki peki?
    a: bana ifitira atmak için.*
  • karolin: ben de amator bi video cektim
    muzo: homemade mi?

agsgsjflfjscafaafajdlflgndhdhsrkglgldhsbssh
  • bu gece bütün delileri toplamışlar, kahkaha attım. yıldız tilbe, cem özer'i bi ara iyi bozdu. her an her şey olabilir izliyoruz.
  • an itibari ile sunay akın'ın hiç susmadığı program.
hesabın var mı? giriş yap