• mavranın dibine vurulan programdır. keyif vericidir, en azından biz böyle deriz.
    zafer abinin mavralarının artarak çoğalmasını bekliyoruz.

(bkz: garip gubbbaaaaaaa)
  • turkiyenin en büyük oyuncularından ve hikaye anlatımında şimdiden efsane olmuş ustad zafer algoz ile genç yetenek ceeeaannn yılmaz 'in birlikte yaptığı youtube programı.
    henüz hic izlememiş olan insanlar ne şanslıdır. ben iki tur döndüm doyamadim :)
    muhteşem sohbet muhteşem mavallar harika bir macun en sonunda dertler tığ teber sah-i merdan.

ömrünüze bereket abiler.
  • zafer algöz’ün gülme krizine soktuğu radyo programı. kafa radyo’da pazartesi akşamları yayınlanıyor. podcastlerden eski bölümleri dinleyebilirsiniz. ufolar ve nur subaşı hakkındaki bölümleri şiddetle önerilir.
  • düzenli izledigim program. rica etsem acaba can yilmaz saclarini boyatmaktan vazgecip dogal haline döner mi, ellerini kendini ifade ederken daha az kullanir mi ? acaba zafer algöz sag elinin serce parmagini kulak temizleme cubugu olarak kullanmaktan vazgecer mi? bunlarin disinda hala keyifli.
  • 10 numara akıyor.
  • muhabbetin muhteşem şekilde icra edildiği bir youtube kanalı.
    geyik budur, espri budur.
  • zafer algöz gibi bir oyuncuya cem yılmaz'ın ekmeğini yiyor diyen var ya la... neyse saçmalayana ceza kesmiyorlar ya, herkes gönlünce saçmalayabilir. güzel muhabbet çeviriyor adamlar. pandeminin başından beri izliyorum, çok keyif aldım. hatta pandemi sürecini benim için çekilir kılan sınırlı sayıdaki olaydan biri bu program. teşekkürler abiler...
  • yükledikleri son videolarındaki can yılmaz ve zafer algöz'ün ortasındaki saatin 09:05'te durması hüzün ile birlikte tebessüm ettirmiştir. mesaj öyle değil böyle verilir.
  • çok güzel kafa dağıtmalık sohbet proğramı, geçen günlerde ozan güven ile bir bölüm attılar, yarında cem yılmaz ile atacaklar, uzun zamandır beklenen kişilerdi bu bölümlerden sonra izlenme sayıları katlanarak gidecektir.

can yılmaz ve zafer algöz abilerem birbirinizin sözünü çok kesiyorsunuz, hele konuklarınkini daha fazla.

1 yıl sonra programın başında ki piyaz 10 dakika olacak bu gidişle :)

severek izliyoruz, sonsuza kadar devam edin.
  • youtube platformunu guzellestiren programdir:) severek izliyoruz canisi*
hesabın var mı? giriş yap