şükela:  tümü | bugün
379 entry daha
  • reis, yengeyle beraber merhabalı videonuzu bekliyoruz güzel günlerde haberin ola!

merhabalı demişim, "yenicem seni" idi o.
  • kıymetli hemşehrim seni keyifli izlemeyi yeniden rabbim nasip etsin bizlere... sağlığına hemen kavuş inşallah.
  • bizi yanıltmamış ve corona'yı yenmiştir.

burak akkul coronayı yendi
  • oh be
  • eşi veya kayınbiraderi açıklama yapmadığı sürece olumlu-olumsuz hiç bir habere inanmamak gerek.

korona illetini yenmesini istediğim gezgin.
  • hastalığına kadar kendisinden haberdar olmadığım, acil şifalar dilediğim kişi. ancak videosunu izledim 7-8 mart tarihinde ateş ve öksürüğünün başladığını açıkça söylerken 10 mart tarihinde içinde 67 yaşındaki babamın da bulunduğu londra - istanbul uçağında arkalı önlü oturarak hem babamı hem de uçaktaki bir çok insanı sorumsuzca riske atmış olan kişi de aynı zamanda. anlıyorum, gurbette salgın hastalık ile yüz göz olmak istememiş olabilir hastaneler yabancı doktorlar yabancı. ama tüm dünyayı etkisi altına almış bir salgın hastalık varken bu davranışını son derece sorumsuzca buluyorum. biz kendisini gazetede gördükten ve de babam onu hatırladıktan sonra 14 gün boyunca ölüp dirildik. bir de uçakta şöyle bir şey olmuş, yakın zamanda avrupa'dan londra’ya geldiği için en arka koltukta nispeten daha izole bir kısımda kendisine ve eşine yer vermişler. fakat ön kısımlarda yer boşalınca kalkıp öne gelmişler. yol boyu da kendisini tanıyan yolcularla sohbet etmiş. valla bravo ne diyeyim. bu kadar bilinçsizlik olabilir. yine de elbette ki sağlık diliyorum kendisine. umarım onun üzerinden enfekte olan ve durumu ağır olan kimse yoktur.
24 entry daha