• geçtiğimiz günlerde bir itfaiyecinin ağaçta kalmış bir yavru kediyi metrelerce yükseklikten aşağıya attığı bir video paylaşmış ve bu video üzerinden dalga geçmiştir. bunun üzerine hayvansever bir kaç takipçisi burak'ı nazikçe uyarıp videonun sonunda en iyi ihtimalle yavru kedinin bacaklarının kırıldığını bu nedenle bu videoyu bir güldürü unsuru olarak paylaşmasının çok da hoş olmadığını yazıp nazikçe hayvan katliamlarının ayyuka çıktığı ülkemizde daha duyarlı davranmasını rica etmişlerdir. kendisini çok sevdiğini dile getiren ve son derece kibar bir mesaj yazmış takipçisine burak altındağ önce psikiatriste gitmesini söyleyerek hakaret etmiş sonrasında videoyu silmediği gibi bir hayvana yapılan işkenceden zevk alarak buna gülen takipçilerini hayvanseverin üstüne salmıştır. bunun üzerine kendisine tepki gösteren herkesi "duyar kasan ruh hastaları" ilan ederek bloklamıştır.

sadece ego, kendine güvensizlik değil, aynı zamanda basbaya başka bir canlıya yapılan işkenceden zevk aldığının farkında olmayan bir kişiliktir kendisi. kötü kalplidir. yazıktır.
  • fos çıkan instagram ünlüsü. kerimcan kankeytasıyla birlikte hande erçel’e yaptığı gerçekten psikolojik şiddettir, bazlama surat ne demek yav? liseli ergenler sizi. üstteki entrye katılıyorum, bi çok kişi kendisine bulaşmasın diye yaltaklanıyor kendisine, aslı orcan (yetkin dikincilerin eşi olduğu için bir şey sanıyor insan) bile ahahahaıhahaha bazlama ahahaıhahah gibi bir yorum yapmış ki kendisi yeni doğum yapmış ve hande erçel’den en az 5 kat ‘bazlamadır’ şu an doğal olarak. insan anlam veremiyor gerçekten. sonra senenin iki günü reklam olsun diye instagram hesabınıza siyah fon ile abidik gubidik kadına şiddete hayır yazısı koyun dövülmüş gibi tuhaf makyajlı fotoğraflar falan çekinin. bi yandan iki yüzlülükle insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmeye devam edin.

gerizekalı beyinsizler. fiziksel değil doğrudan gerçeklerden bahsettiğim için hakaret algılamazsınız diye umuyorum.
  • çağın bodur ve türevlerinin capslerini çalan çağrı taner 'in bilkent versiyonu.*
    edit: ayrıca arkadaşımın hazırladığı serenli handeli posteri de izin almayarak paylaşan ve tasarımcı kısmını da silen hırsızdır . bana daha çok arkadaşından duyduğu espriyi yüksek sesle anlatan antipatik sınıf arkadaşını hatırlatıyor kendisi.
    edit 2: acaba reklamlar için ne kadar ücret ödedi merak ediyorum.
  • hande erçel hakkındaki paylaşımları yüzünden dava açılmış.
    dava açılınca bu da geri vites yapmış. bu ve benzeri tipler dozajı kaçırıp çok fazla fiziksel espri yapıyor. aynısı pinkfreudda da vardı neden çünkü kompleksliler.

dün bu da bir yerde psikolojik şiddet değil mi yazdım diye beni engellemiş.
    burakcım sen değil misin hande ve diğer dalga geçtiğin isimler için ne var bunda yani diyip olayı normalleştiren.
    sen daha saygı çerçevesindeki eleştirileri kaldıramıyorsun ama millete çemkiriyorsun o nasıl olacak?
  • balon bir şekilde instagramda popüler olan, azalarak bitmesini dilediğim instagrammer. zaten ekşi’de , twitter’da vs olan komik yorumların bir benzerini alıp post ediyor, habire de kendini tekrar ediyor. gördüğüme göre de her bulduğu ünlüye ahtapot gibi sarılıyor.
  • yayınlandığı her akşam masterchef türkiye övmek için acun medya ile kaça anlaştığını çok merak ettiğim işsiz instagram ünlüsü.

bakın bu adamın sosyal medya kariyeri meraklısına örnek olmalı. çok net formülize etmiş olayı, misal; twitter'a gir, etkileşim almış komik tweetler bul, üstüne kendince komik olan bi yorum yaz ve instagram'a at. işte bu kadar basit.

sürekli laf sokmak için gülben ergen, demet akalın gibi 2-3 ünlü belirlemiş ha bire sallıyor. sonra kilolu olmak, akrabalardan nefret etmek, aşk-ı memnu gibi alt konular bulmuş bunlara abanıyor, azıcık gündem olan her şeyden kendine illa ki pay çıkarıyor. bütün influencerlarla da arkadaş olmuş ki lazım olduğunda birbirlerini pohpohlasınlar.

leş kargası trendyol boş durur mu, hemen yapışmış çocuğa her gün en az 4 link paylaştırıyor. yeni açılan mekanlar, oteller çağırıp bi güzel de yedirip içiriyor bu beleşçi tayfayı. ohh ne güzel!

valla mis gibi hayat be, neden üniversitelerde okuyup bi yerlere gelmek için kendinizi hırpalayasınız ki? takip edin bu arkadaşı, hayat gibi hayat işte.
  • umarım bu ve buna benzer psikolojik şiddet uygulayan kişilerin sesi sonsuza kadar kesilir.

hande erçelin oyunculuğu ile ilgili binlerce eleştiri yapılabilir ama bir kadın ya erkeğin fiziksel özelliğini alın dalga geçin diye afedersiniz aç köpek gibi saldırgan bir milletin önüne atamazsın.

kendisinden ve kendisi gibi zihniyetlerden rahatsız oluyorum. lütfen hepiniz rahatsız olun.
  • down sendromlu çocuğa yaptığı iğrenç şakayla ne olduğunu bir kez daha göstermiş olan düşük zekalı instagram fenoşu. gelen tepkilerden sonra da paylaşımı kaldıran ucuz insan. bunun esprilerine gülenlerin de zekasından şüphe ederim. öyle bir çeşit işte.
  • o tipiyle birde hande erçel'le dalga mı geçmiş ? asdvsagdhsa ulan ne kafalar var lan.
  • kerimcan durmaz'ın cinsel kimliğini daha az ön plana çıkaran, onun yerine millete sataşarak prim toplayan hali.

ayrıca üzgünüm ama meerketonprozac hesabının çakması gibi duruyorsun dostum. be original.
hesabın var mı? giriş yap