şükela:  tümü | bugün soru sor
71 entry daha
  • dur durak bilmeden görünüşüyle dalga geçtiği hande erçel'in annesi bugün kanser sebebiyle öldü. kendisinden; şekilci, insanların dış görünüşünü alaya alan, kırıcı ölçüsüz yorumlar ve sözde şakalar yapan biri olması sebebiyle hande erçel'den, tüm kadınlardan ve doğurduğu kızının görünüşüyle dalga geçtiği, hasta bir kadını son zamanlarında üzdüğü için annesinin ruhundan samimi şekilde özür dilemesini istirham ediyorum. lütfen bir vicdan muhasebesi olarak bunu bu ülkede yap. lütfen hatanı kabul etme ve af dileme erdemini göster.
  • kendisi rezil bir insandır.

madem “hande’cim bana dava açmış höhöhöhö aman neyse daha fazla uğraşmayacağım merak etme” cesaretindeydin bu noktadan nasıl oldu da özel post ile rahmet dileme noktasına geldin a reklam güzeli?

biliyorum ki bu ve bunun gibi instagram insancıkları ünlülerle dalga geçmeye devam etmeye devam edecekler. bunda bir mahsur yok. lakin yaptığınız rezilliğin arkasında durun.

kızın her türlü şeyiyle dalga geçtikten sonra ukala tavırla, instagram kitlelerinin “gömme mizahı” açlığını doyurmak istediysen ve bundan kazanç sağladıysan, omurgalı ol ve o postu çıkma. kıza -aynı senin olduğun gibi- dalga geçtiğin için seni takip eden insanlar o postunu da gereksiz ve saçma buldular.

burak altındağ gibi aynı şeyin twitter versiyonu var ki (bkz: dayakçı) “ben annesinin hasta olduğunu öğrendikten sonra dalga geçmedim hödöhödö”sündedir.

bırakın bal gibi dalga geçtiniz şimdi de insanları mal yerine koyuyorsunuz aq.

demiyorum dalga geçmeyin diye, omurgalı olup yediğiniz haltları bilip bunlardan utanmayıp paşa paşa kabul edeceksiniz ne yaptığınızı.

hepsinden tiksiniyorum.
  • o tipiyle birde hande erçel'le dalga mı geçmiş ? asdvsagdhsa ulan ne kafalar var lan.
  • hande erçel dava açmak isterse bana dm’den ulaşsın. ben bu adamın gönderdiği bütün iğrenç postları gördüm. mahkemede çatır çutur şahitlik ederim.

şu kadının annesinin vefatında gram etkisi vardıysa da acısı çıkar umarım bu arkadaştan.
  • hande ercel’in annesinin vefatiyla kendisinin ne alakasi oldugunu anlayamadigim kisi. kafayi mi yediniz siz arkadaslar?

hande ercel’in oyunculugunu tiye aliyordu. bazlama kelimesini soyleyen ise kerimcan durmaz. kamera karsisina gecip bir dizide oynarsaniz, oyunculugunuz ile tabii ki dalga gecilebilir. behlul’un araba kullanirken bogurdugu sahne ile “aman ailesi uzulur” diye dalga gecmese miydik yani? ha sonra kivanc tatlitug kendini gelistirdi, artik kimse oyunculuguna laf etmiyor. hande ercel de gelistirir, cok daha iyi bir oyuncu olur.

birisinin oyunculugunu tiye almis olmak da bassagligi dilemeye engel degildir. fanlik muessesesinin saglikli dusunmenize engel oldugunu saniyorum, sakinlesince idrak edeceksiniz umarim.
5 entry daha