• fox ana haberi sunması gereken ama selçuk tepeli denen zat-ı muhteremi görünce niçin fox ana haber bültenini sundurtmadıklarını anladığım bahtsız kişi.

fatih portakal'ı discard edip, yerine selçuk tepeli gibi yetersiz bir akpli tipi allayıp pullayıp yutturmaya çalışan muktedirler pek tabii ki kurtulmak için yıllardır uğraştıkları fatih portakal'dan milyon kat daha iyi bir ismi yerine geçirmezler.
  • doğan şentürk kanaldaki bütün sunucuların ismini sayıyor ama bu adamı söylemiyor. aslında kanaldaki en iyi sunucu bu adam. ana haberi verseler fatih portakal'dan da iyi yapardı bu işi.

ses tonu, samimiyeti, sunumu çok iyi bir kişi ama değeri bilinmiyor.
  • bu adam porakal'dan da iyi. fox tv neden macera arayıp başkasını getirdi anlamıyorum.
  • fox haberde de liyakatın geçersiz olduğunu görmüş olduk.
    fatih portakaldan daha cesur yorumları var. ana haberi de o sunmalıydı.
    ancak adamı geri plana ata ata bitiremediler.
  • fox tv'ye tavsiyem, yaz donemi haftaici ana haber sunumunu bu beyefendiye vermeleri yonundedir. gulbin tosun malesef basarili bir sunucu degil, ekrandan okudugu tatsiz tuzsuz haberleri haftasonu sunabilir, hatta sunmasa da olur.
  • bugün gözümde bir kat daha devleşmiş fox haber sunucusu.

fox ana haber'i hafta arası, hafta sonu, yaz tatilleri hep ve her zaman sunması gereken kişi.

medeni, beyefendi, ilkeli, cesur...
    birşeylerin taklidi değil, gerçeği.

gülbin'e yol verin a habere gitsin. oraya tam yakışır.

son 2 seçimde yaptıkları ve ekrem imamoğlu hakaret etti meselesiyle portakal'a zaten zerre kadar itimadım kalmadı. hiç izlemiyorum. başka kanala çeviriyorum.
  • gülbin tosuncuları rahatsız eden, fatih portakal'dan da cesur yorumları olan gerçek bir spiker.
  • adam haber sunarken acımadan yorum yapıyor. politik davranmıyor. bugün artık "yuh" dedik, kıdem tazminatı haberinde cumhurbaşkanı için söyledikleri çok cesurcaydı. yani ana akım medyada bu kadarını irfan değirmenci'den beri görmemiştim.

söylenmesi gerekeni söyleyen insanları görmeye şaşırıyor oluşumuz çok kötü.
  • akıcı, mantıklı, dolu dolu haber bülteni sunabilen
    adam gibi adamdır.
    burak birsen dururken iki kelime edemeyen selçuk tepeli nereden çıktı?
    selcuk tepeliyi işe almanızı rte mi emretti.
  • keşke hafta içi haberleri de o sunsa gülbin tosunun robot gibi sunumundan sonra mükemmel görünüyor. (bkz: selçuk tepeli) nin olmadığını görecek fox haber ve bence bir iki ay içinde bu kişiyi getirecekler. dediydi dersiniz bak.
hesabın var mı? giriş yap