şükela:  tümü | bugün
 • snapchatte yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken ünlü, zengin, işadamı, hukukçu türk playboy. yalnız diğerlerinden ayrı şekilde burnu havada değil bu adam takipçileri/hayranlarıyla görüşüyor onların dertlerine sevinçlerine falan ortak oluyor. enterasan bi şahsiyet...
 • türkiye'nin yarak boyu ortalamasını yükselten snapchat sikicisi

  edit: bu editte kendisinin gurbetçilerle ilgili bir sözünden dolayı eleştiri yer almıştı. ancak bana yazar olan arkadaşları aracılığıyla ulaşıp özür dilediğini ve yanlış anlama/anlaşılma/ifade etme olmuş olabileceğini söyledi. bir gurbetçi olarak yaptığı açıklamayı ve bu yazıyı kaldırma talebini kabul ettim. önceki yazımda olduğu gibi kendisine yine beline kuvvet diyorum. may the force be with you
 • sağda solda yeni nesil dj taha özer ile kıyaslanan, hukuk adamı scopecu.

  bak bak bak, kıyaslamaya bak. bir tarafta milletin remikslerini loopa atıp elinde mikrofonla hoplayıp zıplayan taha, diğer yanda o adliye senin, bu adliye benim koşturan burak.

  taha'nın amk, sana bir şey olmasın burakcım.
  ses kasmaya devam.
  selam saygılar.
 • genç playboy. iş hayatının yani sıra eğlence sektöründe marka olmuş bir kişilik. nam-ı diğer brkboz. 1988 doğumlu ve beyoğlu istanbul ikametli, çeşitli sektörlerde insanlara iş imkanı sunan birisi. hukuk-finans büroları, oto kiralama hizmetleri ve oto kuaför organizasyon şirketleri... yok yok ama geceleri club ve yazın beachlerde show yapmakta üstüne de yok.
  bunları kendi hesaplarından da öğrenebilirsiniz ama çok iyi bir supersport sürücüsü olduğunu, lisanslı boksör olduğunu, ilk üniversitesinin otomotiv mühendisliği olduğunu, akdeniz hukuk mezunu olup kariyerini değiştirdiğini, eğitimli tiyatrocu olup akasya durağı, arka sokaklar, adanalı gibi dizilerde oynadığını buraya yazana kadar çok az kişi biliyordu, eminim.
 • valla kendisini tanımam etmem ama başlığa bakarak murat bozla burak kutun evlatlari sandimdi.