şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sağda solda yeni nesil dj taha özer ile kıyaslanan, hukuk adamı scopecu.

  bak bak bak, kıyaslamaya bak. bir tarafta milletin remikslerini loopa atıp elinde mikrofonla hoplayıp zıplayan taha, diğer yanda o adliye senin, bu adliye benim koşturan burak.

  taha'nın amk, sana bir şey olmasın burakcım.
  ses kasmaya devam.
  selam saygılar.
 • bir cahil ve ukala iki içi boş ve megaloman insanlardan hazzetmem. 3 5 kuruş para harcıyor diye prim yaptırıyorsunuz pokemon gibi adamlara.
 • genç playboy. iş hayatının yani sıra eğlence sektöründe marka olmuş bir kişilik. nam-ı diğer brkboz. 1988 doğumlu ve beyoğlu istanbul ikametli, çeşitli sektörlerde insanlara iş imkanı sunan birisi. hukuk-finans büroları, oto kiralama hizmetleri ve oto kuaför organizasyon şirketleri... yok yok ama geceleri club ve yazın beachlerde show yapmakta üstüne de yok.
  bunları kendi hesaplarından da öğrenebilirsiniz ama çok iyi bir supersport sürücüsü olduğunu, lisanslı boksör olduğunu, ilk üniversitesinin otomotiv mühendisliği olduğunu, akdeniz hukuk mezunu olup kariyerini değiştirdiğini, eğitimli tiyatrocu olup akasya durağı, arka sokaklar, adanalı gibi dizilerde oynadığını buraya yazana kadar çok az kişi biliyordu, eminim.