şükela:  tümü | bugün
  • snapchatte yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken ünlü, zengin, işadamı, hukukçu türk playboy. yalnız diğerlerinden ayrı şekilde burnu havada değil bu adam takipçileri/hayranlarıyla görüşüyor onların dertlerine sevinçlerine falan ortak oluyor. enterasan bi şahsiyet...
  • türkiye'nin yarak boyu ortalamasını yükselten snapchat sikicisi

edit: kendisini birkaç ay takip ettikten sonra dün yaptığı bir paylaşım yüzünden takibi bıraktım. arkadaşımız araba fiyatlarının pahalılığını değerlendirirken bir takipçisi kendisine "ingilterede araba çok ucuz gel" demiş. bu da demiş ki ben vatanıma hizmet ediyorum ingilize köpeklik yapamam falan filan. şimdi detaylı cümleleri hatırlamıyorum da kardeşim yurtdışında yaşayan 7-8 milyon türk var bu insanlara gurbetçi deniyor onun bunun köpeği denmiyor. gurbeti bilseydi eminim böyle demezdi. ben de ingilterede yaşayan bir türküm. iftarı sahuru 2 gün yalnız yapsın da göreyim ki ben her zaman yalnız yapıyorum. hayat herkese sana davrandığı gibi adil davranmamış dostum mecburiyetler gurbete sürüklemiş...

sana bol sikişli günler diliyorum. inşallah gurbete düşmezsin
  • sağda solda yeni nesil dj taha özer ile kıyaslanan, hukuk adamı scopecu.

bak bak bak, kıyaslamaya bak. bir tarafta milletin remikslerini loopa atıp elinde mikrofonla hoplayıp zıplayan taha, diğer yanda o adliye senin, bu adliye benim koşturan burak.

taha'nın amk, sana bir şey olmasın burakcım.
    ses kasmaya devam.
    selam saygılar.