şükela:  tümü | bugün soru sor
  • benim adım gültepe dizisinin fevzisi. geniş aile dizisinde oynamıştır. ankara sanat tiyatrosunda eğitim görmüştür. 8 haziran 1988 doğumlu. inşallah bu dizide adını duyurur da daha çok projede görürüz, çünkü çok iyi bir oyuncu olduğu belli.
  • 1988 doğumlu olmasının mümkün olmadığı insan... bu çocuk benden dört yaş büyük olamaz, benden en az beş altı yaş küçük görünüyor. bu çocuğun (bak dikkatini çekerim çocuk diyorum.) 26 yaşında olmasına imkan yok...

arkadaş şu tipin neresi 1988li, neresi 26 yaşında, adamın sakalı bile çıkmamış...

ekleme: twitter'da kendisine ait hesabı şu tweeti retweet etmiş, 1999 doğumlu olması muhtemel...

ekleme 2: twitter'da kendisine sorulan soruya verdiği cevapla 1999 doğumlu olduğu ve hatta internette yapılan kısa bir araştırmayla 30 kasım 1999 doğumlu olduğu kesinleşmiştir: https://twitter.com/…urak/status/510358040256970752
  • ezel dizisindeki mert'in küçüklüğünü canlandıran, gülüşü-konuşması çok tatlı olan oyuncu. 1999 doğumlu genç adam.
  • özge sezince'nin kardeşi sanırım. bu kadar benzerlik olmaz.
  • ileride çok büyük bir karakter oyuncusu olacak inanıyorum.
  • diriliş ertuğrul dizisinde sultan gıyaseddin keyhüsrev'i canlandırmaktadır.
  • hakkında yalnızca bu kadar az entry girilmesine inanılmaz şaşırdığım muhteşem oyuncu. 1998 doğumluymus. bu yeni nesil kızlar ne yapıyor allasen, türkiye'de böyle yetenekli böylesine yakışıklı bir genç var ve henüz burada hayran kitlesi bile oluşmamış. bu çocuk benim son yıllarda gördüğüm en yetenekli aktör. senelerdir dizi izlemiyordum annem ve teyzemin diziyi kanal dahi değiştirmeden izledikleri bi akşam sırf kendisinin oyunculuğu için kaptırdım ve artık kaçırmadan izliyorum. ailece hastasıyız, allah yolunu açık etsin.
  • taş çatlasın 98 doğumlu falan sanıyordum ben bu oyuncuyu. mankenden bozma oyuncuların olduğu piyasada iyi oyunculuğuna rağmen hala adını geniş kitlelere duyuramaması hiç şaşırtmadı. moral bozmak yok ama burak biraderim tam gaz devam :)
  • gülperi dizisinde döktüren genç oyuncu.
    hasan karakterini efsane oynuyor. ayrıca çok da yakışıklı *
    ama keşke biraz daha büyük olsaydı bu çocuk. o konuda annesine ve babasına biraz kırgınım. ilk defa bir ünlü benden küçük diye hayıflanıyorum. neyse biz de kardeşçe severiz fangörllük çağımız geçti zaten.