şükela:  tümü | bugün
  • corvos brazilian jiu jitsu ekibinin kurucusudur.(bkz: brazilian jiu jitsu) alanında türkiye'nin ilk siyah kuşağıdır.işinin hakkını verir. engin teknik bilgiye sahiptir.çok zekidir ayrıca siz antrenmandayken sürekli gözetler ama hiç farkına varmazsınız.her sporcusu hakkında düşünür.yanlış bir şey yaptığınızda sözünü asla sakınmaz.ben bi kere kulaklarıma kadar kızardığımı hatırlıyorum.amerikada psikoloji eğitimi görmüştür.muay thai de kru sertifikası vardır.şu anda türkiyede (bkz: bjj) yapan birçok kişi onun eski öğrencisidir.sürekli öğrencileri ile takılır gezer antrenman yapar. bi hocanın taşıması gereken vasıfların 2 katını taşır.(bkz: ibjjf) ve (bkz: grapplers guest) gibi önemli organizasyonlarda başarıları mevcuttur.(bkz: adcc) türkiye temsilcisidir.bir erkek çocuk ve melek gibi bir eşe sahiptir.idolümdür.
  • takımından (corvos) ayrılan sporculari eski takım arkadaşları ile olan irtibatlarını da sonlandırtan arkadaş.

kendisi takımdan ayrılınca arkadaşlığı da bitiriyor. ama geride kalan takım arkadaşlarına da baskı ile ayrılanlarla konusmayacaksınız arkadas kalmayacaksınız baskısı yapar. "ee hadi diyelim sen bitirdin eski takım arkadaşlarına neden baski yapiyorsun ki?"

insanlar kendisi ile çalışmak için sözleşme mi imzalamış? ücret karşılığı bir hizmet satın alınıyor, memnun kalınmayınca ayrılınıyor. bu kadar net. profesyonel olmak lazım.

ertan balaban ile yasanan ayrilikta ogrencilerine ya o ya ben secimi yaptirdigini gorduk duyduk yasadik.

biraz da karakteri dısında sporcu kisiliginden bahsedelim. kendisi türkiye'de ilk siyah kusak sahibi bjj'cidir. bundan 3 - 4 sene öncesine kadar nerdeyse mavi kusak sporcuların sayıyla oldugu bir dönemde kendisi corvos'u kurmus ve sporcu yetiştirmeye baslamıstır.

lakin kendi takımından ayrılan (corvos) hic bir sporcu ile de arkadas kaldıgını sanmıyorum.

(bkz: ibrahim inal)
    (bkz: ertan balaban)

technical turk olarak tanındığını belirtelim. (sadece turk forumlarında muhtemelen) oyun stili ve yine ögrencilerini de biraz izlediginiz takdirde guard oynamayı sever.

yalnız kendi divisionun'da tek bir rakibi olup, onla olan maçını da kaybedip sonra madalya alarak facebook'larda fotograf paylasması da cok guzel hareket.

edit g.g. editi yapılmıştır. millet o kadar rte'ye saydırırken bu entry'de herhangi bir hakaret olmamasına ragmen silinmesi ve sonra tekrar canlandırılması ibretlik bir paylasımdır kardes.
  • (bkz: corvos)