şükela:  tümü | bugün
 • noyan ile doğan ile şahin ile filan kıyaslanamayacak bir adam. her şeyden evvel "türkçe" konuşmayı biliyor.
 • otomobil konusunda oldukça bilgili ve bu bilgiyi size iletmek konusunda da oldukça başarılı. özellikle videolarının altına yapılan yorumlara tek tek cevap veriyor oluşu samimiyetinin bir göstergesi.

  buradan türkiye'deki otomobil firmalarına özel çağrımdır, bu adama araba yollayın test etsin.

  sinan koç'u tenzih ederek söylüyorum ancak diğer inceleme sayfaları adeta and mehmet çetin'in mirasını yiyorlar. adam ülkeye malzeme kalitesi kontrolü konusunda "yumuşak plastik" ve "kadifemsi tuşlar" kavramını soktuğundan beri kimse bir tık daha ileri gidemedi.
 • her haltı kendi yapmayı tercih eden birisi olarak internette araç tanıtım videolarını izlemenin bu kadar keyifli olacağını düşünmemiştim. ses tonu, diksiyonu, sempatisi yanında bilgisi ve tecrübesini insanlara basit ve dinletici bir şekilde anlatıyor. aras dinçer'le çektikleri videoları daha bir ayrı seviyorum.

  marka, model sene ayrımı gözetmeksizin her türlü insanın bir bağının olabileceği araçları test ediyorlar. honda nsx videosu ve renault flash s videosu arasında kalite farkı yok. aynı içtenlik, aynı yaklaşım.

  diğer kanalları da izleyeyim dedim burak ertem'den sonra. sinan koç sempatisiyle izletiyor. doğan kabak goy goy da olsa ümit erdimle komedi ikilisi oldular gibi. buğra akpınar benim için çok yavan. daha farklı bir kitleye hitap ediyor.

  burak ertem'i arabalarla ilgilenmeyen birisine izletin. ben kız arkadaşıma izlettim. ne demek istediğimi o zaman daha iyi anlayabilirsiniz.
 • konuşması, bilgisi ile bu işi türkiye'de en düzgün şekilde yapan otomobil vloggerı.
 • altın elbiseli adam'ın youtube canlı yayınına konuk olmuştur.

  http://www.youtube.com/watch?v=ve06gb8-mdk
 • piyasanın en iyisi. aras dinçer'le beraber kalitelerini katlıyorlar. süper insan.
 • yıllardır otomobile meraklı olduğu, bu işe duyduğu tutkunun muhtemelen çocukluğundan beri içinde olduğu yüzünden belli oluyor bu adamın. çok kaliteli ortamlarda bulunmuş olduğu , aras dinçer gibi kaliteli isimlerle zaman geçirmesinden belli. otomobil konusunda kanalı benzin tv bence youtube'daki en güzel otomobil kanalı. bir sürücünün merak edebileceği her şeyden bahsediyor, dünya tatlısı bir anlatımı var. türkiye'deki ender otomobilleri "bir tur versene" adlı serilerinde bize sunuyor. kendisine başarılar diliyorum, çok kaliteli işler yapıyor burak bey.
 • keyifle izleyebildiğim tek otomobil kanalı.
  yaş olarak bana yakın olduğundan daha kolay izleyip dinleyebiliyorum. otopark da and sonrası gözümden düştü biraz ama hala bakıyorum ara sıra. başka da yerli otomobil kanalına gerek duymuyorum.
 • oto haber dergisinin test sorumlusu ve sorun cevaplayalım köşesinin yazarı... fiat palio ile girdiği darlık tırmanma yarışında takla atarken, gözünün önüne volkan ışık'ın kızgın suratını getirecek kadar otomobil sporlarına aşık bir genç...
 • sempatik ve bilgili insan

  kaliteli çekimler yapıyor