şükela:  tümü | bugün
 • oto haber dergisinin test sorumlusu ve sorun cevaplayalım köşesinin yazarı... fiat palio ile girdiği darlık tırmanma yarışında takla atarken, gözünün önüne volkan ışık'ın kızgın suratını getirecek kadar otomobil sporlarına aşık bir genç...
 • tuning turkiye dergisinin genel yayın yönetmeni
 • (bkz: burak eldem)
  (bkz: burak ildem)
 • altın elbiseli adam'ın youtube canlı yayınına konuk olmuştur.

  http://www.youtube.com/watch?v=ve06gb8-mdk
 • türkiye de yorumuna itibar edilesi "car tester"
 • otomobil konusunda oldukça bilgili ve bu bilgiyi size iletmek konusunda da oldukça başarılı. özellikle videolarının altına yapılan yorumlara tek tek cevap veriyor oluşu samimiyetinin bir göstergesi.

  buradan türkiye'deki otomobil firmalarına özel çağrımdır, bu adama araba yollayın test etsin.

  sinan koç'u tenzih ederek söylüyorum ancak diğer inceleme sayfaları adeta and mehmet çetin'in mirasını yiyorlar. adam ülkeye malzeme kalitesi kontrolü konusunda "yumuşak plastik" ve "kadifemsi tuşlar" kavramını soktuğundan beri kimse bir tık daha ileri gidemedi.
 • sempatik ve bilgili insan

  kaliteli çekimler yapıyor
 • youtube'da yerli otomobil kanalları arasına kalitesiyle girdi, bozmuş olsa da otopark.com en iyisiydi, benzin tv de yanına güzelce eklendi.

  doğan kabak ünlü olma derdine düştü, bomboş goygoy, salak saçma tiplerle video çekmeler, yanlarken makyaj yapma videosu gibi başka saçma kanallara konuk olup takipçi kasmakla meşgul.

  otomobil dünyam eskisine göre çok daha iyi incelemeler yapmasına rağmen eski popülerliğini yitirdi, vaktinde otomobil kanalları arasında en çok takipçi ve videoya sahip olan kanaldı. takipçilerle doğrudan iletişim kurma konusunda diğer kanallardan geri kaldı, eren tekin'in akıcı olmayan konuşması da video izlerken yorucu olabiliyor.

  carviser hakkını verelim abinin çekimleri kaliteli. ama samimiyetsiz vloglar, reklam yüzü olmaya da devam ediyor ki takipçi sayısını ciddi arttırdı, otopark.com'u devirecek gibi yakında. eskisiden hiç negatif yön bulamazdı özellikle malum grubun araçlarına, artık eleştirmeye başlamış ama bu eleştirileri de negatif vermezsem pozitiflere inanmazlar mantığında yavan bir şekilde yapıyor. ha bir de rolex'i sağ koluna takıyor noyan gibi*
 • sinan koç'u çok severim ancak sağ koltukta muhip tuna meti(diiizel) reisin olmadığı testler son derece yavan ve sıkıcı hale gelmiş durumda. muhip reis olursa bütün videolar bambaşka bir hale geliyor.

  onun dışında burak ertem youtube un her konida en iyi yerli otomobil vlogerı.

  diğerlerini saymıyorum bile doğan kabak dahil otomobil bilgisi son derece yerlerde bir dolu gereksiz insan ..
 • incelemeleri, anlatımı güzel olan, insanı yormayan ve zevkli zevkli test izleten otomobil yorumcusu abimiz. kişi olarak da kaliteli bir algısı var ki sanırım bu yakın zamana kadar yaptığı dergicilikten geliyor(hala yapıyor mu bilmiyorum ben youtube ile tanıdım). gerçi dergicilikten gelen başka isimler de var ama onlar işi biraz daha farklılaştırıp daha farklı içerikler ile test yapıyorlar.

  saf anlatım, kalite, her türden farklı araç testleri izlemek isteyenler için artık iyi bir tercih sebebidir.