şükela:  tümü | bugün
  • bu devirde zor bulunan doktorlardandır. kendisi benim ilk defa bir entryi komple değiştirmeme sebep olmuştur. daha önceki entryim 182 üzerinden kendisine randevu almanın zorluğuyla ilgiliydi ancak en sonunda kendisine muayene olunca öyle bir ilk entryi haketmediğini düşündüm.

son dönemde hayatımda görmediğim kadar doktor gördüm, ama hiçbiri doktor burak kadar güler yüzlü, samimi ve dinleyen doktorlardan değildi. adam bildiğin gözünün içine bakıp seni dinliyor, ilgiyle muayene ediyor ve sonra sorduğun sorulara da ilgiyle cevap veriyor. hayvan gibi kalabalık olan hastanede beni 15 dakika muayene etti, bıkmadan sorularıma cevap verdi.
    alttaki arkadaşın dediği gibi umarım bu özelliklerini kaybetmez.
  • tıp bayramı yaklaşırken kutlanmayı en çok hak eden hekimlerden birine bir entry ile hediye vermek istedim. belki çiçek de yollarım, orası ayrı:)

sporda yaşanan bir sakatlık sonrası tanıştım kendisiyle ki ondan önce gittiğim kerli ferli ortopedi uzmanı yanlış tedavi uyguladığı için iyileşemediğim acı dolu bir beş günün sonunda. daha sonra sporcu lisansı, metabolizmayla ilgili sıkıntılar konularında da hep faydalı oldu.

öncelikle insanî yönü tartışılmaz. hastasını saygıyla ve güler yüzle karşılar. bir konuyu açıklarken karşısındaki anlamayacakmış gibi konuşmaz. alıştığımız yüzüne bakmadan, el değdirmeden ilaç yazan hekim profilinden bambaşkadır.

tedavinizle ilgili size alternatif sunar; zorlaştırmaz, kolaylaştırır.

ona buna imtiyaz sağlamaz, muayene olabilmenin kuralları nettir.

meslekî merakı bitmez. alanıyla ilgili kongrelere, sempozyumlara sıkça katılır.

insana, mesleğine ve kendisine saygısını koruduğu nice yılları olsun. dinimiz amin.