• zephyr rock fest 2009' da:

seyircinin burak solo at tezahuratına karşın, seyirciye solo tuvalet kağıdı atmış ileri davul yöntemleriyle davul çalan adam.
  • ' eğlence lüks değildir, eğlence ihtiyaçtır. hayat zaten yeterince depresif ' cümlesinin sahibi, çocukluğumuzun kırmızı kafalı davulcusudur.
  • kendisini şahsen tanımıyorum, sadece ara sıra internetten paylaştığı şeylere bakıyorum.
    hali tavrı, en olumsuz şeye karşı olan pozitifliği, 10 sene önce yüklediği vidyoya gelen cevaplara dönüp cevap yazması, tanımadığı insanlara müthiş bir saygı ve sevgi ile cevap vermesi. bunlara bakınca birebirde tanımasanız da kendisinin kesinlikle iyi bir insan olduğunu anlayabiliyorsunuz. ayağına hiç taş değmez umarım.
  • polis cevirir gecenin bi yarisi
    polis:bira ictiniz mi gencler
    burak:yok abi valla bi yudum almadım.
    polis:iyi taam gecin
    araba hareket eder.burak arkada oturan bizlere doner.sırıtır:
    derki: ama vodka vardiiiiii

boole komik bi arkadastir.sevmeyene yuf olsun.
  • sanırım türkiye'nin en iyi davulcusu hala bu adam. athena'daki zamanında adamların şarkıları bile değişmişti bu adam sayesinde.
  • önce kurban şimdi de melis danişmend ile rock'n coke 2011 resmi davulcusu olmuş. bravo vallahi beğenerek takip ediyoruz. akşam limp bizkit ile sahneye çıkarsa hiç şaşırmam doğrusu.
  • nacizane bir gitarist ve de grafik tasarımcı olarak, müzikal kompozisyonu da aynen tasarım gibi düşünürsek, yazdığı tüm davul partisyonlarında, kompozisyonlarında, şarkının trafiği, ritmi ne olursa olsun bariz bir zeka parıltısı ile karşılaştığım davulcudur.

şayet faşist bir diktatör olsaydım, ülkemden çıkacak tüm albümlerin davulları için zorunlu kılacağım insan olurdu kendisi.
  • bundan yaklaşık 10 yıl kadar önce ankara'da bir konserlerinden sonra bis yapmadan sahneden inmişlerdi. nedendir bilmiyorum bu duruma çok içerlemiştim. sonra burak gürpınar seyircilerin yanına indi ve sanırım grubun fan sitesinden birkaç kişi etrafını çevirdi, elemandan imza alıp beraber fotoğraf falan çekiliyorlardu.

kalabalığı yarıp kolonlara tırmandım ve gürpınar'ın dikkatini çekecek kadar yaklaşarak bir anda gereksiz yükseldim ve şöyle bir şey dedim "bise çıkmadınız, ayıp ettiniz sen burada imza dağıtııyorsun"

adam şaşırdı ve cevap olarak "neden çıkamadığımızı anlatmaya çalışıyorum ses sistemi çok kötüydü zaten konseri zor tamamladık" gibisinden bir şeyler söyleyince "o zaman çık sahneden söyle, millete imza vermekle uğraşma" demiştim.

eğer burayı okuyorsa, kusura bakmasın o zamanlar "politically correct" olmaya çalışmanın doruklarındaydım.
  • elinin değdiği her grup bir üst seviyeye çıkan davulcu.
    malt bu senenin en büyük transferini yapmış. ha galatasaray messi'yi getirmiş ha bu.
  • türkiye’nin en iyi davulcularından birisidir.

instagram’dan mesaj atarsınız cevap verir, youtube’da 10 yıllık videolarına yorum yaparsınız, yanıtlar; öyle bir insan. meyvesi olunca başını aşağı salan ağaç olabilir kendisi. oldukça mütevazi, sevdiğimiz kişiliktir. malum süreçten sonra tekrar sahnelerde bekliyoruz...
hesabın var mı? giriş yap