şükela:  tümü | bugün soru sor
  • afyon kocatepe üniversitesi türk müziği devlet konservatuarı'nın kıymetli hocalarından, ayrıca ud sanatkârı, ses kayıt teknolojisi uzmanı, kıymetli dost, güzel insan...
  • http://www.afyonturkeligazetesi.com/…ini-buldu.html

    ""... ilimizin tarihi, kültürü ve sanat yaşamına katkıda bulunarak iz bırakan değerli şahsiyetlere yaşam boyu başarı ödülleri verildi.

    afyonkarahisar başta olmak üzere, ülkemiz ve türk dünyası kültürüne yaptığı değerli katkılar nedeniyle halk kültürü araştırmaları kurumu genel başkanı prof. dr. irfan ünver nasrattınoğlu’na belediyemiz ile afyon kocatepe üniversitesi işbirliğinde tamamlanan tanburi cemil bey külliyatı ve cd-kitabı ile müzik alanında yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle, türk sanat müziği sanatçısı öğretim görevlisi burak kaynarca’ya, 30 yılı aşkın sürdürmüş olduğu afyonkarahisar belediyesi musiki eğitim merkezi başkanlığı ile afyonkarahisar’ın sanat yaşamına yaptığı katkılar nedeniyle, bestekar raif somer’e, afyonkarahisar klasik müzik ve afyonkarahisar caz müzik festivalilerini 18 yıldır aralıksız düzenleyerek ilimizi uluslararası platforma taşıyan, sanat yönetmeni hüseyin başkadem’e, ...""