şükela:  tümü | bugün
  • staj için gittiği fetöcü terörist fettah tamince'nin otelinde şüpheli şekilde öldürülen liseli genç.
    fettah tamince'nin otelinde şüpheli ölüm: savcı 3 kez değişti! video
    rixos lares hotel’de staj yaparken şüpheli şekilde ölen burak oğraş’ın babası murat oğraş, sekiz yıldan bu yana adalet arıyor.oğraş, yıllardır başta cimer olmak üzere olayı yazdığı hiçbir kurumdan dönüş alamadığından da yakındı.oğraş, “fettah tamince yüzünden harekete geçilemiyor çünkü ona dokunulamıyor. acımız günden güne artıyor, yargılanırlarsa aile olarak biraz rahatlayabiliriz. içeri atılmaktan da korkmuyorum, elimde her şeyin belgeleri var” diyerek adalet arayışına devam edeceğini vurguladı.

emniyet müdürü rixos grup’ta işe başladı!
    soruşturmanın engellendiğini öne süren baba murat oğraş “oğlumun katillerini istiyorum. emniyet oğlumun ölümünü bilerek önemsemedi. istenilen belgeleri araştırmıyor. oğlumun ölümünden 1 yıl sonra antalya emniyet müdürü ali yılmaz, rixos grup’ta kurumsal ilişkiler direktörlüğü’ne getirildi” dedi.
    link link link

(bkz: fettah tamince'nin otelinde ölen liseli çocuk)
  • inanılmaz şekilde tam 9 yıldır üzeri örtülen cinayet.

her türlü kamera kaydı, görgü şahidine rağmen üzeri örtüldüğü yetmiyor; dönemin emniyet müdürü cinayetten 1 sene sonra otelde müdür olarak işe başlıyor.

rezaletler, haksızlıklar silsilesi.

o çocuk bir babanın en sevdiğiydi. bir annenin biricik oğluydu, birilerinin torunu, sevgilisi, arkadaşıydı.

yahu kimse mi duymaz seslerini? ey ekşi sözlük?!

ya sen olsaydın? ya senin evladın, kardeşin, arkadaşın olsaydı? en sevdiğinin başına gelseydi?

susma, susturma.
  • az önce twitter da babasının videosuna denk geldim. şuradan izlenebilir. babasının iddiaları gerçekten kan dondurucu. oğlunun önce darp edilip sonra da binanın camından aşağı atıldığını düşünüyor ve adaletin bu duruma sessiz kaldığını söylüyor. umarım bu başlık biraz daha ilgi çeker ve bu olayın aydınlatılması yönünde bir kamuoyu oluşturulabilir.
  • up, bu olay ne oldu, adamcağız hala twitter’da adalet arıyor yazıklar olsun.

https://twitter.com/…tatus/1258842397947105284?s=21
  • korkunc bir olayin faili. o yasta bir cocugun olmus olmasi yeter. umarim er gec adalet yerini bulur. gecikmesi yuzunden adelet olmasa da en azindan sevenlerinin ici az da olsa huzur bulur.

(bkz: https://eksisozluk.com/rixosta-supheli-olum)

baska bir haber
  • +1 up up up
  • "dönemin emniyet müdürü benimle görüşmeyi her seferinde reddetti. 1 yıl sonra ise emekli olup rixos otel'de yönetim kurulu direktörü oldu."

yukarıda yazan açıklamaya rağmen yetkililer tarafından halen görmezden gelinen acı olay, sosyal medyanın etkisiyle umarım tekrar gündem olur.
  • babası murat oğraş hala adalet aramakta fakat sesini duyuramamaktadır.