şükela:  tümü | bugün
  • oyunlara video çeken sesi irritabl ötesi uyuz eden muhtemel bir ergen arkadaşımızın yuutubundaki kanalının adıdır.

edit:imla
  • youtube'da hileci ergenin teki
  • tüm videolarında aynı tişörtü giyen, youtubeta oyun tanıtan genç bir arkadaşımız
  • bu veletin yüzünden google hesabımı silmeyi düşünüyorum. sürekli google hesabımın üzerinden kanalına otomatik olarak abone oluyor. aboneliği silsem bile tekrardan abone olduğumu görüyorum. arkadaşlardan duyduğum kadarıyla hile yöntemiyle benimde hesabımın icinde bulunduğu yerden otomatik olarak abone yapıyor. zaten videoların izlenme ve beğenilme sayılarına bakılırsa hileci olduğu kesin.

kısacası hile ve botlar ile abone ve izleme kasıyor bu arkadaş.
  • tam bir zaman israfı olan youtube let's play kanalı. bu kanıya varmadan önce en az 10 tane videosunu izledim çocuğa haksızlık olmasın diye. gerçi yalan olmasın bir kısmını çizim yaparken sadece dinleyerek takip ettim. allahım inanılmaz boş muhabbetler, çığlıklar ve bağırışmalar. fakat en azından şunun için takdir edilmeli bu arkadaş; bu işi çok daha profesyonelce yapan insanlar sponsorsuzluktan ağlarken adamın 3 tane var. hatta incelemesi için ürün de göndermişler. sessiz bir ortamda safi gürültü olması için bile katlanılmaz.
  • tepkilerinden oluşan mixiyle güldüren, problemli ergenin kanalı.

gta'da çetelerin sözlü atışmasını ''`kafir adamı sünnet ederiz olm biz, siz kimsiniz lan, kimin çocuğusunuz`'' diye seslendirmesi yarmıştır.
  • oğuz sasi'yle rivalry olan kişidir. *
  • oynadığı oyunlarla, çektiği videolarla, thumbnailleriyle, vloguyla şu kanalı yani tobuscus'un oyun kanalını örnek aldığını düşündüğüm işini de fena yapmayan elemanın kanalıdır. abone sayısıyla da muhtemelen iyi bi para kazanıyordur herhalde.
  • kendi videosuna fon müziği yapan oksijen katili kardeşimiz.

https://www.youtube.com/watch?v=bl3ojoieke8