• mermerden yapılmış gibi duran saçı, hiç bozulmayan yüz ifadesi ve ultra yeteneksiz karısına bakarak katıldığım öneri. hiçbir yetenekle anca bu ülkede bu kadar ünlenebilirdi zaten.
  • adamın herhangi bir yeteneğini ben de göremeyenlerdenim, manken kökenli olmasına rağmen (bildiğim kadarıyla) yürüyüş yapmayı bile beceremeyen birisi. bu kadar yeteneksiz olup üstüne bu kadar kasan bir tip olmasından dolayı da baya bir itici geliyor.
  • kendisine olan abartılı hayranlığının mimiklerine bariz bir şekilde yansıması ile ortaya çıkan iticiliktir. bu hayranlığının kaynağı ise yetenekleri değil tüm erkeklerin onu kıskandığını düşünen kezbanların sayısal çokluğunu bilmesidir.
  • miss turkey 1. liği ile şöhreti yakalamış biri olarak, son oynadığı reklam filminde sanki tiyatroya doğduğu günden gönül vermiş gibi bir yalan hayat hikayesi ortaya çıkartılan adamın itiliciliği.. reklamı her gördüğümde gülüyorum ve o şampuanı sırf bu yüzden kullanmıyorum..

peşin edit: bu adamı kıskandığımı düşünenin başına taş yağar amk. kıvanç var mesela yakışıklı, kenan var yakışıklı, brad pitt var yakışıklı, tom cruse var yakışıklı.. bak bacım bu herifi kıskanacak olsam bu adamların ismini de zikredemezdim.. kıskansam hepsini kıskanırdım.. yürü git lan şimdi kezban!!!
  • var olan iticilik. nasıl mahsun kırmızıgül, özcan deniz, yavuz bingöl gibi ünlülerde sebepsiz bir iticilik varsa bu adamda da var. bilim bunu açıklamalı.
  • photoshop bilenler için kontrastı fazla kaçmış ve detayları yanmış.
  • hırbonun, barzonun teki olmasına rağmen medya tarafından yakışıklı diye yutturulmaya çalışıldığı için haklı bir iticiliktir. bu kekoyu internette görsem sekmeyi kapatıyorum, televizyonda görsem kanal değiştiriyorum.
  • bir insan sadece para adına bir şeyler yaptığını ancak bu kadar belli eder. o kadar sahte ki...
    kadir doğulu zamanında yakın arkadaşıydı, sonradan araları bozuldu.şöyle bir tweet atmıştı haklıymış...
    şöyle
    edit : bu gece filminin galasından bir görüntü, o 2 saniyelik boşlukta resmen göz boyamak için ne tür bir süslü kelime söylesem diye düşündü.
    https://goo.gl/dga5ep
  • artistlerin geneli iticidir. her hareketleri önceden çalışıldığı için yapaydır, poz kesmektir, samimiyetten uzaktır. yanındakinin hareketlerine bakın bir; burnunu çekmesi, çenesi ile oynaması filan her salisesi itici.
    ama sana bana itici gelene başkaları bayılır o apayrı.
    not: normalde çok güzel görünen bir adam. ne saç ama!..
  • bir ara kendisini instagramdan takip ediyordum, eskiden instagramdan oyuncuların hayatlarını göremediğimiz için haberimiz mi olmuyordu bilmem ama her filminden sonra galalar için dünya’da gezilmedik köy, kasaba bırakmaması biraz dilenci kafası gibi ve itici geliyor bana da. murat boz’la bu yüzden araları bozuldu.

karısıyla izlemedim ama izleyenlerin yorumları belli olan bir film çektiler, aylarca il il gezip galalara katıldılar o dandik film için. yani adamdaki azim bu konuda çok ilginç. yani titanic için kate winslet, leo bunca yıl geçti o kadar yol tepmemiştir.

o zamanında arkadaşıydı dediğiniz kadir doğulu’nun bir insanın kendine bu kadar aşık olması çok tehlikeli konulu tweeti de adamın o zamanlar sevgilisi olan neslihan atagül’ü burak’ın istese elde edebileceği kafasıyla kurulmuş “fahriyeyle aram iyi, bizde yanlış olmaz, neslihan’ın sevgilisini de tanıyom, neslihan’a el sürmem” modundaki konuşmalarıydı.

adamın zaten askerlik dahi yapmadan komutan olduğu film çekmesi bambaşka konu. gönül rahatlığıyla denebilir. iticidir.
hesabın var mı? giriş yap