şükela:  tümü | bugün
  • yıl 2binyüz2 adlı, 2102 yılındaki türkiye yi anlatan kitabın yazarı.
  • türkiyenin douglas couplandi denebilecek cin insan.
  • durgun ama keyifli, kafasi baya baya calisan arkadasimizdir kendisi...
  • duygusal ve zeki bir insandir.cengiz ozdemir in oglu olup kendiside fagot calmaktadir...
  • yeni projelerle cok yakinda daha da taninacaktir..
  • son derece özel bir kişi. hayata dair kendi kuralları olan, hayatta kendi duruşuna sahip çıkan nadir insanlardan birisi. sadece kendisine has olan yaklaşımları, çözümlemeleri vardır. bir yazar olarak ne kadar tanınmıştır bilemiyorum ancak kendisini şöyle ya da böyle tanımış herkesin yaşamına renk ve değer katmıştır. bu nedenle ne kadar tanınsa yeridir.
  • kitap,musik değiş tokuşu yaptığım taze baba
  • istanbul devlet opera ve balesinde çalan fagot sanatçısıdır...
  • akdeniz üniversitesindeki eğitişim seminerleri sırasında dinleme fırsatı bulduğum kişi. yaratıcılık ile ilgili bişeyler söyleyip duruyordu. ancak kendim birşeyler yaratmaya kalktığımda farkedecektim yaratıcılığın ne kadar önemli olduğunu. öyle de oldu. hey gidi burak sen söylemiştin aslında derken google da aratayım dedim baktım yeni bir'de yazar olmuş. pek güzel pek keyifli yazıları var. okunası.
  • son zamanlarda re2ye merak salıp ardından da re2de3* olupta uçan, akbank'ın yeni lanse edilen sitesinde ise yazmayan bir arkadaşımızdır, strategica ise tarih olmuştur...