şükela:  tümü | bugün soru sor
  • youtube'a yeni dahil olmuş, koç üniversitesi'nden bir öğrenci. bu kardeşimiz sınava tekrar hazırlanacağını, bunun için size meydan okuduğunu söyleyip; bir yandan da size rehberlik etmek istediğini dile getiriyor. sadece para kazanma amaçlı kurulmuş onlarca youtube kanalından çok daha iyi içerik ürettiğini, üstelik baya samimi olduğunu söyleyebilirim. sınava hazırlananların göz atmasını tavsiye ederim.

    tanım: üniversite sınavına hazırlık temasında bir youtube kanalı.
  • her ne kadar sınava hazırlanan öğrencilere yönelik bir youtube kanalı olsa da içerik itibariyle; kendini geliştirmek,hayatta verimliliğini artırmak isteyen herkese faydalı olabilecek bir kanal. türkçe youtube kanalları içinde kalite açısından en önde gelen 3-5 kanaldan biridir hiç şüphesiz.
  • ku’daki arkadaşlarım vasıtasıyla kendisinin okul içinde de belirli görevler üstlenen, aktif ve üretken biri olduğunu öğrendiğim; kanalını hitap ettiği hazırlık öğrencisi olmasam dahi verdiği tüm kaliteli yaşam “hackleri” ve doğrucu bakış açısıyla merakla takip ettiğim -günden güne içerik çeşitliliğini artırdığını görerek- taktir ettiğim birisi. kurduğum cümlenin uzunluğundan fenalık geldi kendisi okuyorsa şayet (bkz: değerlenir buralar)