şükela:  tümü | bugün
 • antalya’da işlek cadde ve parklarda amerika’dan 3 bin liraya özel dikimle getirttiği örümcek adam kostümüyle insanlara sevgi dağıtma ve insanları mutlu etme hayalini gerçekleştiren bir genç.

  haber klibi için: anadolu ajansı (youtube)
  haber için: anadolu ajansı
 • t: har holding yönetim kurulu başkanı.

  --- spoiler ---
  yaşı 32… 1988 elazığ doğumlu. ticaretle tanışıklığı orta ve lise yıllarını sürdüğü elazığ'da haç malzemeleri satan babasının dükkanında başladı.

  11 yaşına geldiğinde kariyerini belirledi. avukat olacak, hak arayacaktı!

  gönülden desteklediği siyasi lider cezaevindeydi…

  kızkardeşi esra soylu ile ellerine kalemi kağıdı alıp “tayyip amca üzülme, büyüyünce avukat olup, hakkını savunacağız” diye başladıkları bir mektup yazdılar.

  erdoğan, istanbul belediye başkanı olduğu dönemde okuduğu şiir nedeniyle (6 mart-24 temmuz 1999) pınarhisar cezaevi'nde tutukluydu…

  cezaevindeki erdoğan'dan cevap tez geldi.

  erdoğan “arzu ettiğimiz koşullar oluşunca buluşacağız” diye yazmıştı mektubunda…

  31 mart 2019 yerel seçimleri öncesinde iki kardeş, 21 yıldır sakladıkları cevabi mektubu cumhurbaşkanı erdoğan'a çerçeveleyip sunma fırsatı buldu.

  ilk ve orta öğrenimini elazığ'da tamamlayan burak soylu, istanbul kültür üniversitesi hukuk fakültesi'nden mezun oldu.

  ne yaptı etti, istanbul'da okurken hayranı olduğu ibrahim tatlıses'le tanışma fırsatı da yakaladı.

  gözü avukatlıkta değildi.

  müziğe merakı vardı. gitar-saz çalıyor, şarkı besteliyordu.

  elazığ müziki cemiyeti'nin gözde öğrencilerinden olmuştu…

  işsiz güçsüz kahvehane köşelerinde vakit öldüren akranları ona “10 parmağında 10 marifeti olan adam” gözüyle bakıyorlardı.…

  okulu bitirip memleketine dönünce babasının elazığ'da hac malzemeleri sattığı dükkanında ticaretle tanışmıştı.

  babasının 1996 yılında kurduğu soylu evliyaoğlu-harpur turizm'in başına geçti…

  elazığ çıkışlı, trabzon'dan bosna'ya kadar çevre coğrafyada turlar düzenlediler.

  turizm sektörü ailenin ufkunu genişletmişti, kosgeb'e, tübitak'a bir e-bilet platformu kurmak için başvurdu. bu kurumlardan destek aldı.

  memleketinde öğrencilere yaptığı konuşmalarda, dijital alanda faaliyet gösteren şirketlerinin 2019 yılı cirosunun 370 milyon tl'ye ulaştığını anlatıyor.

  ailenin yükseliş yılı 2018'di…

  final eğitim kurumları sahibi ibrahim taşel'in kanal 23, günışığı gazetesi, radyo hazar, radyo kulüp, fm 23 radyosunun içinde yer aldığı doruk medya grubu'nu devraldı.

  aralarında türkiye'nin otomobili girişim grubu'nun da (togg) yer aldığı gebze'deki bilişim vadisi'nde, yazılım şirketine yer buldu.

  harput kalesi'ni “artırılmış gerçeklik” teknolojisi ile gezdiren “goart” programı buradan çıktı.

  soylu ailesi 2019'da tüm şirketlerini har group çatısı altına topladı.

  yazılım şirketi roof stacks bugünlerde dell, google, apple gibi dünya teknoloji devlerinin faaliyet gösterdiği, abd'nin teksas eyaletindeki austin kentinde ofis açtı.

  bu arada bir de özel uçağı oldu…
  --- spoiler ---
  kaynak
 • sezen aksu'nun son şarkısını yorumlamasıyla az önce
  çok alakasızca tanıdım kendisini, güzel yorum olmuş
 • spider-man cosplayiyle güzel işlere imza atan adam
 • ilk kez bilişim 500 ödül töreninde isimlerini duydum. meğer sektörde baya popülerlermiş. internetin yerini alacak web 3 teknolojisi için goart metaverse isimli bir ikiz evren geliştirmişler. dijital avatarını oluşturup bu evrenin içine giriyorsun ve vakit geçirdikçe para kazanıyorsun. kazandığın parayı gerçek hayatta harcayabiliyorsun. adamlar bu dünyanın ikiz paralelini yapmışlar diyebilirim. bu arada türkiye’nin en büyük yazılım şirketleri arasında yer alıyorlarmış. goart websitesi isteyen inceleyebilir. görsel
 • metaverse, artırılmış gerçeklik ve blockchain tabanlı ürünler geliştiren roof stacks isimli şirketin sahibi. türkiye ve amerika' da geliştirme ofisleri var. goart isimli bir metaverse platformu geliştirmişler ve bu platforma dijital avatarını oluşturarak girebiliyor, zamanda yolculuk yapabiliyorsun. denemenizi tavsiye ederim. uygulamayı appstore ve google play' den indirebilirsiniz. www.goartmetaverse.com
hesabın var mı? giriş yap