şükela:  tümü | bugün
104 entry daha
  • burak yeter’i yanlış hatırlamıyosam ilk olarak 2007 ya da 2008’de ankara’da gate 66da bi partide çalarken tanımıştım. daha sonra 2009 yazında ajda pekkan - oyalama beni remixiyle baya bi ünlendi. son zamanlarda pek dinlemedim ama uzun süredir piyasada olan ve şu anda dünya çapında bilinen bir dj. adam bence emeğiyle geldi buralara.

ev efsane. ancak o bornoz* olmamış be abi.
  • kamera evin salonundan dışarıya bakınca istanbul'u paris zannettiğim ev.

edit: tanım
  • ne kadar zengin olursan ol, yatağın başucunda peçete olmadan olmuyor demek ki...
  • zevksizlik örneği diyemem, teknoloji ve modern tasarımı, lüks tutkusu ile birleştirmiş ancak benim için beton yığını ve deniz manzaralı bir başka beton yığını içinde oturma anlamlı ev. o kadar para verip dışarının havasını alabilecek bir yerinin olmaması da ayrı bir tezat.

bu evin alınması, içine harcananlar vs. gibi şeyleri düşününce, buraya harcayacağıma doğa içinde olabileceğim bir sürü enfes yerde yaşamayı tercih ederdim.

tercih meselesi sonuçta, ben o manzaraya baktığımda batmış beton yığını bir şehir görüyorum ve her seferinde bu manzarayı izlemek bana huzurdan ziyade üzüntü verir.
  • bana fazla arkadaşı olmadığını düşündürdü. maddi olarak herşeye sahip olduktan sonra kalannşey eğlenip zaman geçirmektir. bunu da eş dost sevilen akrabalar ile yapamadıktan sonra yemişim sırça sarayı. mutfakta 2 tane garip masa var birbirinden ayrık, geçiş alanları dar. toplanalım bi cuma cumartesi günü eğlenelim desen 10+ kişi oturacak yer yok. l şeklinde mutfak olduğu için de herkes aynı masada oturamaz. heralde pek eşi dostu olan birisi değil, öyle olsa ona göre tasarım isterdi. kur sofrayı iç rakını şarabını değil mi?

ev lüks işi bir eczaneyi andırıyor. tamam hijyenik, temiz pak da hiç mi topraklanmak, sıcak bir yuva ortamı istemezsin be kardeşim. bir de kutu kutu on tane oda var sanırım, neden bu kadar ufak yapılmışlar kavrayamadım, salondaki l oturma grubu da ayrı bir garip. geniş alan gibi görünse de aslında epey ufak böyle lüks bir yere nazaran. fazla insanı barındıracak şekilde değil.
  • vay babanın düşmanlarını sikem.
    o nasıl ev lan.
    birgün o rezidansı alacam, o herifide kovacam.
  • 3-4 üniversite bitirip açlıktan kırılan milyonların izleyeceği videoya malzeme olan ev.

tuesday isimli parça yüzünden ''videosu 500 milyon izleniyor nasıl bilmiyorsunuz?'' diye soranlara söylemek isterim youtube'da osuruk videoları bile 500 milyon izleniliyor. ne olduğu belli olmayan bir adamın bu eve sahip olması isterse her şarkısı 50 milyar izlensin bazı soruları sordurur insanlara.

dünyanın en aptal notadizilimlerine sahip şarkı gangnam style milyarlarca izlendi. çocuk uyutmak için yapılmış videolar milyarlar izleniyor. niteliğe sahip olmayan milyarlarca video var youtube'da. haspam gelip ''burak yeter yahu nasıl tanımazsın adam o kadar izlenmiş salak herif'' diyor.

entry bitirirken söyleyeyim, biroğunuz kariyer yapmak için değil parayı kırmak için yaşıyorsunuz itiraf edin. şu videodaki kişinin de hiçbirinizden fazlası yok. size en çok koyan da bu olacak. hadi iyi seyirler.
  • bu adam 2002 yilinda antalya kaleiçinde liselilere gündüz matinalarinda dj lik yapiyordu. nerden nereye.
    şapkasini da hiç sevmem zaviyesini ....
  • neden kendi tarzını yaratmak varken, ucuz, sonradan parayı vurmuş insan triplerine girer ki bir insan? yani bir insan neden calvin harris olmak varken dj khaled gibi arabshit tavırlarına bürünür? üzerindeki versace zaten salak turnusolu marka amk. seni zenginsin diye dinleyecekse insanlar, onların amk.
  • o piyano nasıl çıktı oraya, daha ilginci nasıl çıkacak oradan.
239 entry daha