şükela:  tümü | bugün
  • hugo rodallega'nın attığı şu golde istatistiği kendi adına yazdırmak için topun peşinden sürüne sürüne kafa kol sokmaya çalıştığını görünce bir gülme tuttu. kale arkası çekimde seslendirme yapacak olsak "ben atıcam amq ben atıcam len!" diye bağıra bağıra geliyor. caps'çiler göreve lütfen.

not: topun kaleye girmeme ihtimaline karşı motivasyonla koşuyor olması çok doğal, sahne komik olduğundan böyle yazma gereği duydum.
  • dünkü maçta, hugo rodellega'nın attığı golde, her futbolcunun yapacağını yapıp, topun girmeme ihtimalini düşünerek pozisyonu takip eden futbolcu. kariyeri için, beşiktaş'a karşı boş kaleye gol atıp ispatlayacağı bir şey yoktur, aynı takıma karşı tüm sahayı geçip tıkladığı gol vardır.
  • beşiktaş maçında kamera karşısında hakeme arkasını döndükten sonra "orospu çocuğu. amına kodumunun çocuğu" dediği ağzından net bir şekilde okunmuştur. şimdi bir küfüre ceza vermek için illa duymak mı gerekir? ekranda net bir şekilde ağzı okunan kişinin ettiği küfür havaya mı gitmektedir?
  • sürekli yere atliyor, mac secmiyor amk.

ıstikrarini siktimin.
  • trabzonspor'un başımıza musallat ettiği mezbele topçu. ne güzel defolup gitmişti.

bu ve tayfasından kurtulmak mümkün değil.
  • maçta ne tempo ne heyecan bıraktı. cenk yıldı resmen
  • istisnasız oynadığı her takımın hücum gücünü %25-30 aşağı çeken sözüm ona forvet, santrafor oyuncusu.
  • her hareketinde beleş faul arayan, kendini yere atan, haksızlık kollayan emek hırsızı futbolcu.
  • gerçekten faul yediğinde dahi ekstradan artistlik takla atan -yersen- striker.
  • bazı arkadaşlar maçı izlemeden gelip hemen kötülemeye başlamışlar. su mac için ne zaman kendini yere atmis acaba. bir kere düşürüldü oda net faul hakem vermedi. bir ofsaytı var ki yanlış karar. takım komple kötü işte. yok cenki bitirmiş filan gereksiz fanatizmde üstünüze yok.