şükela:  tümü | bugün
  • bir insan bu kadar mi top tutamaz, pas atamaz. ayağına 3 top geldi 3'unu de piç etti. biri döndü dolaştı beşiktaş'in golü oldu. istasyon gorevi bile göremiyor.
    edit: 4 etti. ardindan da faul yapıp sarı gördü.
    edit2: 5 etti, sosa ile ver kaç yapamadı.
    edit3: 6 etti, o topun peşine tomas sari gördü.
  • bu adam 1. ligde nasıl top oynuyor, büyük takımlarda nasıl 11e giriyor aklım almıyor. bırak gol pozisyonuna girmeyi verilen pası alıp aktaramıyor bile.

dakka 65. kaleye şutu yok. daha ceza sahasında topla buluşamadı. forvet. yersen...
  • eski gücünde değil. eski burak olsa top kaleye girerken tam çizgi üzerindeyken dokunur istatistiğini kasmış olurdu. yeni burak anca top çizgiyi 35-40 cm geçtikten sonra topa dokunuyor*

edit:ya ben başka maç izledim ya da gerçekten bu trabzonlular dünyaya çok farklı bir pencereden bakıyor. uzun uzun anlatmaya gerek yok, 77. dakikada oyuna giren yani kendisinden 77 dakika daha az sahada kalan hugo rodallega 1 tane gol attı, bir tane %100 lük fırsatı kaçırdı üstüne de 2-3 tane pozisyona girdi. burak ne pozisyona girdi ne pozisyona soktu, tek beklentisi defans topu arkaya kaçırsın, hava topunda top arka direğe düşsün sonra beyim de gol atsın. ben bu adamı galatasarayda gol kralı olduğu yıllarda dahi takımımda istemiyordum, siz güle güle oynatın ne diyeyim.
  • trabzonspor taraftarının yerinde olsam bu adam takımımda oynadığı için intihar ederim. koca maçta hiçbir sikim yapmayan bir adam, üstüne takımı da sikip atıyor. burak böyle bir şey işte. ne kadar da güzel kurtulmuşuz vakti zamanında kendisinden.
  • ligde oynadığı 6 maçta 7 gol atmış, gol krallığında gomisle birlikte zirvede oturan kral. istatistik kasıyor diyenler attığı golleri izlesinler.

rakiplere bakalım;
    gomis 7 gol, burak 7 gol
    negredo+cenk+pektemek toplam 2 gol, burak 7 gol
    janssen+van persie+soldado toplam 2 gol, burak 7 gol
  • rakip stoperlerin çıkmasını engelleyen, ligin en net gol vuruşuna sahip golcüsü.

başka kapıya.
  • hugo rodallega'nın attığı şu golde istatistiği kendi adına yazdırmak için topun peşinden sürüne sürüne kafa kol sokmaya çalıştığını görünce bir gülme tuttu. kale arkası çekimde seslendirme yapacak olsak "ben atıcam amq ben atıcam len!" diye bağıra bağıra geliyor. caps'çiler göreve lütfen.

not: topun kaleye girmeme ihtimaline karşı motivasyonla koşuyor olması çok doğal, sahne komik olduğundan böyle yazma gereği duydum.
  • dünkü maçta, hugo rodellega'nın attığı golde, her futbolcunun yapacağını yapıp, topun girmeme ihtimalini düşünerek pozisyonu takip eden futbolcu. kariyeri için, beşiktaş'a karşı boş kaleye gol atıp ispatlayacağı bir şey yoktur, aynı takıma karşı tüm sahayı geçip tıkladığı gol vardır.
  • beşiktaş maçında kamera karşısında hakeme arkasını döndükten sonra "orospu çocuğu. amına kodumunun çocuğu" dediği ağzından net bir şekilde okunmuştur. şimdi bir küfüre ceza vermek için illa duymak mı gerekir? ekranda net bir şekilde ağzı okunan kişinin ettiği küfür havaya mı gitmektedir?
  • trabzonspor'un başımıza musallat ettiği mezbele topçu. ne güzel defolup gitmişti.

bu ve tayfasından kurtulmak mümkün değil.