şükela:  tümü | bugün
  • annesine küfür etmek istemediğim ama daha bir tane topu kontrol edemeyen topçu.

edit : ulan adam kendini yere atarak rakip topçuya sarı kart göstertti, hala gelip de "şu maç için ne zaman kendini yere atmış" diyen sığırlar var aramızda
  • galatasaraydan iyiki gitmiş dediğim bitik adam.
  • bitik futbolcu.
  • yılmaz vural'ın , kendini yere atıp rakip oyuncuya sarı kart aldırmasına '' aferin burak keh keh '' diyerek tepki verdiği futbolcu. tepeden tırnağa boka batmış bir ülkeyiz.
  • her üç pozisyondan ikisinde yerde olan topçumsu...

yahu kankalarını da al git de ağız tadıyla maç izleyelim. hem futboldan hem milli takımdan soğuduk a.q.

bir diğeri için (bkz: arda turan)

bu da bonusu (bkz: caner erkin)
  • topu rakibe yumuşatıyor kontrol etmek isterken kazma.

(bkz: balon qral)
  • ligde leblebi gibi golleri atıp ağlattığı fb ve bjk'lileri başlığına toplamıştır.

kötü oynama hakkını milli takımda kullansın, kendisini trabzonspor'a saklasın aslan parçası. helal olsun.
  • sol frame'de adını görmem ile * yere düşen bir adet burak yılmaz görmem aynı ana tekabül ediyor. tekamül etmiyor.
  • bu akşamki maçta gereksiz eleştiriliyor. ne yapsın? topu zaten alamıyor, aldığında da önünde 5 defans. tsubasa mı bu?

futbolcu eleştirmek için futbol izlemek yetmez. futbol oynamış, iyi kötü bir futbol geçmişine sahip olmak lazım. burak’ı bile bana savundurdunuz ya neyse.

maçın şu ana kadar ki kısmı için konuşuyorum; ronaldo olsa gol atamazdı.

not: alex spor.
  • yaşıyla beraber refleksleri aşırı derecede yavaşlayan fitbolcu. artık pozisyondan sonra üç adım atıp kendini yere atıyor