• survivor 2020 ünlüler gönüllüler yarışmasında yarışan yarışmacı.

yukarda yazan yazar arkadasın dedigi gibi ünlülerin istatistik kasmak icin sectigi yarışmacı. genel olarak bu adamı nasıl survivor’a almışlar anlam veremiyorum. takıma verdigi bir şey yok, güç desen o da yok, atış desen o hiç yok. baba sen neden survivor’da yarışıyorsun? 30 ocak 2020’de basketbol oyununda kazandı diye yaptıgı hareketlere bak bebenin, berkan vs alayı sürekli kazanıyor böyle hareketi yok. umarım yarın ki konseyde adın cıkar ve elenirsin burayıda cok cabuk sekilde okursun burakcım.

edit: elendi hahaha.
  • survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacısı. daha doğru bir ifadeyle, ünlüler takımının istatistik kasmak için kullandıkları 20 yaşındaki bebe. biraz önce profesyonel kickboks'ta söylenene göre 6 dünya şampiyonluğu bulunan azeri arkadaşımıza burası ringe benzemez diyerek diklendi. evet çıplak elle yumruk atması durumunda kendisini 3 ay hastanede yatıracak adama süt kokan ağzıyla tehdit savurdu.
  • (bkz: o kim amk)
  • şu video'yu izledikten sonra adada yaptıklarını düşününce beni bir gülme aldı, sorma.

https://www.youtube.com/watch?v=yrqa9zbieo0

ne hızlı, ne güçlü, ne becerikli, ne akıllı. adada kenar süsü olmaktan artan vakitlerinde yaptığı tek şey abisi - babası yaşında adamlara terbiyesizlik etmek. tam bir şımarık berkecan, burası ringe benzemez dediği adamla onu orada yalnız bıraksalar 10 saniye içinde kolpaçino'daki karakterler gibi ağlayacak bir tip. ben uzun süredir fiziği bu kadar salt görüntü olan bir erkek yarışmacı görmemiştim. o kadar kas, fizik, atletik duruşun altında hiç bir şey yok yahu. bildiğin sıfır. oyunlarda yenilince kenarda hüngür hüngür ağlıyor falan, off.

bu 20 yaşındaki üzgün kaslı ergenus 42 yaşında, 160 boyunda, 50 kilo ersin korkut'la yarışmaya korktu, adamı seçmek istemedi. youtube kayıtlarında bench içi diyalogların birinde var. isteyen bulsun, izlesin. bu hale düşeceksen geç alaçatı'ya güneşlen kardeşim, senin ne işin var dominiklerde? yukarıda verdiğim video'da amerikan futbolunu bir şeymiş gibi anlatmış, özel üniversitelerde amerikan futboluna şekil olsun diye gittiklerini bir kez daha görmüş olduk. bu toylukla çok daha erken elenmeliydi ama yasin obuz'un kanatlarının altında biraz süre kazandı, trajikomik.
  • survivor 2019 türkiye-yunanistan yarışmacısı.

sesege.

sesege.

sesege.
  • korkusuz bir kardeşimiz.
  • ünlülere itafen aaaa diye bağırarak ayağım girsin dercesine öne atışı hadii böyle böyle diyerek kışkırtıcı mode off'u açmış gönüllüler yarışmacısı
  • acınası bir kekodur.
  • beylikduzu'nun sayili kekolarindan. keko derken bu biraz daha kaliteli olan turden.
hesabın var mı? giriş yap