• gün geçmiyor ki ülkemizde yine saçma bir şey olmasın.

murat övüç ün oğlu araba sürerken rastgele silahıyla camdan dışarı ateş etmesi olayı.

adalet umarım gerekeni yapar.

edit: kuru sıkı olduğuna dair mesajlar geldi. he kuru sıkı olunca böyle camdan rahatça arabayla seyir halinde sıkabiliyoruz yani ? cool cool cool. (bkz: brooklyn nine-nine)

kaynak isteyenler için link
  • türkiye'de trafikte camdan dışarı serbest halde ateş etmenin herhangi bir yaptırımı var mı yok mu bugün içerisinde öğreneceğiz
  • insanların canına kastetmekten yargılanıp mahkum olup hapiste çürüm çürüm çürümesini dilediğim bir insan demeye bin şahit kişinin gerçekleştirdiği korkunç olay.

ben evimde ailemle oturup çay içiyorum, bunun gibi magandalar yüzünden yanımdaki çocuğum, eşim ya da ben can veriyoruz. inanılır gibi değil.
  • ulan bi gün böyle bok yoluna gidicem diye korkuyom. bu nası ülke amk.

hayır ölsem ceza da almaz bunlar elini kolunu sallayarak başkalarının canına kast etmeye devam ederler.

edit: nickimle uyumlu olmuş. farkedip beni de güldüren yazarlara teşekkürler ben farketmemiştim (;

ekleme: tabanca kurusıkı diye mesaj atanlar olmuş. iyi araba sürerken sıkabilir kurusıkıysa sorun yok.
  • o silahı kabzası dahil götüne sokacaksın ki bir daha cesaret edemesin.

aq nasıl bir ülke olduysak 1 saatte değişen gündem bazı devletlerin 1 yıllık gündeminden fazla.

her saat başı yeni bir pislik akıyor ülkeden.
  • cılkı çıktı artık.
  • murat övüç: nekflikş
    oğlu: dıkşın dıkşın

(bkz: bunlar babadan oğula nesil herhalde)
  • gelinen yerle kişiliğin aynı hız/oran ve seviyede olmaması. para, bilinirlik, teveccüh hırsı ; yeterlilik/yetkinlik/kendini tanıma/toplumsal hassasiyetlere vukufiyet ve en nihayetinde kültürü yok ediyor.

t: ceza almayacağını bilmesinin verdiği rahatlıkla, trafikte sağa sola silahla kurşun yağdıran cismini bilmediğimiz bir tür trafik magandası.
  • seçim olur, silah patlar!
    düğün olur, silah patlar!
    asker gider, silah patlar!
    kavga olur, silah patlar!
    maç biter, silah patlar!
    kafasına eser, silah patlar!

bu canını yediğimin memleketinin havası suyu sıkıntılı azizim.
  • (bkz: burakcan övüç kim mk)

he baktım şu bir sümkürse rahatlayacak olan, siyasal islamcılara yanlayan, muhafazakar geylerin bayrak taşıyanı, kadın düşmanı arkadaşmış. ayrıca annesi olarak çocuğuna gerekli saygı ve terbiyeyi vermediği için murat övüç'ü kınıyorum.
hesabın var mı? giriş yap