• buralıyız biz 'şehirden köye göçmek mümkün mü?' sorusunun yanıtlarını içeren bir youtube kanalıdır. efendim ben de tesadüfen karşılaşmıştım, bence izlenmeye, tanıtılmaya dair bir kanaldır bu nedenle başlığı açmayı uygun gördüm.

mesela ilk videoları: buralıyız biz, şehirden köye göç mümkün mü? ilk vlog.

not: hiçbir ilgim, tanışıklığım yoktur ama ekşi'de birçok ahmakça şey gündeme getiriliyor, ben de bir dipnot olarak bu kanalı bırakayım buraya dedim. saygılar efendim.
  • çok naif, hoş ve takdir edilesi bir çift güzel insan.
  • kentli davranış karakteri denilen cemaatimizin "abonelik sistemi sürülerine" çevrildiği bugünün metropol organizasyonunda onun karşısına yeni-kırsal üretimi ve yeni-çevrekent modelini bir nevi çıkarmaya çalışan, sınıfsal aidiyetleri ve bilinçleri yüksek iki güzel insanın youtube kanalının ismidir. nefesleri sağlam olsun, başarılar arkadaşlar.
  • olur da ilerde bir arsa, bağ veya bahçe satın alırsam ve arsanın imar izni olmazsa, buraya baraka, kulübe, dağ evi vs. gibi hafta sonları takılabileceğim bir mesken kondurabilir miyim diye araştırırken karşıma ilk çıkan şu video ile tanıdım kanalı.

tabi daha sonra tüm seriyi izledim. heyecanınızı ve emeğinizi takdir ederim.
    covid-19 salgını sonrası mekanınızda bir mangal sefası yapın ki kanalınızı da canlı tutalım.

ne yazık ki, arsalarını satmışlar. kanal vasfını yitirdi.en azından benim için cazibesini kaybetti.aşama aşama bir şeylerin seyredilmesi keyifli geliyordu.

edit:son paragraf.
hesabın var mı? giriş yap