şükela:  tümü | bugün
  • burberry'nin, burberry brit ile yetinmeyerek cikarmi$ oldugu, reklamlarinda oscarli yildiz rachel weisz'in yer aldigi yeni parfumu. icerisinde mandalina, hanimeli, english garden rose, tiare cicegi, yasemin, $akayik, hint sandal agaci ve patchouli notalari barindiran bu parfumun $i$esinin uzerinde de burberry kuma$i bulunuyor. artik bundan sonra kendilerinden burberry manchester, burberry bristol bekler deli gonul.
  • burberry iconic trenchcoat larini bu marka adı altında piyasaya sürer. burberry'nin en ağırbaşlı markasıdır.
  • trench coat'larının %90'ı türkiye'de üretilir.

düzenleme: imla
  • resmen çam ağacı kokan, çok kalıcı, fazlasıyla güzel erkek parfümü. bir burberry classic değil ama.
  • herkes erkek parfümünü çok beğendiğini söylüyor ama bir kadın olarak yeni aldım bunu ve daha önce keşfetmediğim için kendime kızdım. çok güzel kokuyor ve inanılmaz derecede kalıcı.

edit: bayan olmayacaktı o kadın olacaktı. halkımızdan kelimenin yanlış kullanımı için özür dileriz. saygılar.
  • hayatım boyunca ilk koklayışta aşık olup büyük bir kalpten bağlılık hissederek satın aldığım ilk parfüm ve bana göre yapılmış en güzel erkek parfümü. ama lanet olsun ki kalıcılığı çok zayıf. üzerime sıktıktan birkaç saat sonra kokudan eser yok. ya da kendimi koklamaktan burnumun ayarını bozdum, bilmiyorum.
  • 2 saat önce elime geçen, ilk koklayışta kendine aşık bırakan bundan sonra hep benim olacağını düşündüğüm parfümüm. oldukça kalıcı ayrıca.
  • baya bi kalıcıymıs bu parfum, kadınlar icin olanı oyle en azından, kokusu da cok guzel. keske daha once kesfetseymisim dedirten.
  • yıllardır kullandığım parfümüm.

ama itiraf ediyorum, testerını bileğime sıktığım ilk anda değil, mağazadan çıkıp 5-10 dk. sonra tekrar kokladığımda almaya karar vermiştim.
    yıllardır parfümüm her bittiğinde mağazalarda farklı testerlara şans veririm ama her seferinde de dönüp dolaşıp alırım kendisini. bir süre sonra aranızda bir bağ oluşuyor sanırım, vazgeçemiyorsunuz.
  • erkek için olanı çok efendi bi koku. kokuda ufaktan bi hüzün bi durağanlık var sanki. bu yüzden hiperaktif kişiliğe sahip ortam bebelerine değil de ortamın sessiz sakin efendi elemanına yakışacak koku. kalıcılığı felaket kötü olmasaydı dünyanın en güzel kokusu diyebilirdim.