• fox tv de sanırım eylül ayından beri hava durumu haberlerini hazırlayan diksiyonu düzgün, güzel insan. umarım geleceği parlak olur.
  • küçüklüğünden beri hayaliydi spikerlik...
  • instagram'dan aylardır takip ettiğim, paylaştığı hikayeler ile soğuk kış gününde yaz özlemimize derman olan, dha'da görevli muhabir arkadaş.
  • 30 ekim 2020 ege denizi depreminin ertesi günü yapılan 12 bülteninde, depremzede bir çocuğa ait mektubu -özel hayatın gizliliği ilkesini ve mesleki adabı ihal edip- okuyan; sosyal medyadan, çalıştığı kanala ve kendisine yapılan tüm telkin ve şikayetlere rağmen aynı yanlışı 14 bülteninde de devam ettiren kişi.

14 bülteninde "daha önceki yayınımızda paylaşmıştık" deyip. mektubu tam sayfa kameraya tutunca stüdyodaki serap belet, "mektup özel bir şey. onu ve satırlarını paylaşmayalım, göstermeyelim. hatırlatmak isterim. yayının sırasında diğer konulara değinebiliriz" diye araya girmek zorunda kaldı.

düzelt: ilk bağlantının sonuna denk gelmiştim. burada tamamı var, daha betermiş. serap belet, "bir mektup bulmuşsun galiba" diye başlatıyor bağlantıyı.

düzelt2: habertürk, söz konusu tweeti silmiş.
  • altta kalmasın. insanların acılarından prim yapmaya çalışan bir ..... noktalı yere istediğiniz sıfatı/tanımı koyabilirsiniz.
  • yukarıdaki yazarlardan birinin bahsettiği gibi gerçekten spikerlik küçüklüğünden beri hayaliydi...
  • 2013'te özel istanbul ticaret üniversitesi uluslararası arası ilişkiler bölümüne girmiş. muhtemelen 200 binincinin falan girebildiği bu olağanüstü fakültenin mezunu olarak iş bulamayacağını anlayınca medyaya kaymış. şimdi de azıcık vicdanı ve namusu olan herkesin ayrıldığı veya kovulduğu cnn türk'te zevkten dört köşe vaziyette muhabirlik yapıyor 'allah'ım bir iş buldum, ne mutlu bana' diyerek. yazık sana burçak, gerçekten yazık. hayır bir de adamların devirleri bitti, iyi mi? yoksa buket ablan falan güzel yedi bak. ama sana bir şey kalmadı. ha bizi sorarsan kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz. kimin ne zaman nerede olduğunu da iyi hatırlarız.
  • çok hevesli sunuyor.
  • bugün metrobüs kazası haberini sunarken elleri titriyordu, çok tatlı, umarım heyecanını asla kaybetmez. harikasın
  • akrabam falan mı acaba soyadımız aynı.
hesabın var mı? giriş yap