• (bkz: ikizler) yine ne yaptık amk ?
  • oğlak: ne salak salak başlıklar bunlar ya.
  • yay: kimsenin özgürlüğüne herkes karışamaz.
  • akrep: herkesi sikmek istiyorum
  • koç burcu: ''ya çekil çekil ben hallederim, senin yapacağın işe de sana da!''

boğa burcu: ''anne geçen yaptığın kekten yapsana.. ya o ıspanaklı börekten de yapsana... anne yaprak da sarsana...''

ikizler burcu: ''benim nasıl olduğumu elbette merak edebilirsin ama bu seni hiç ama hiç ilgilendirmez, bugün bütün gün evdeydim bitanem, sen neler yaptın bakiyim?''

yengeç burcu: ''çok alındım ya... ben seni rüyamda görüyorum sen beni görmüyosun, nasıl yaparsın bana bunu? :(''

aslan burcu: ''ben senin için fazlayım! ben hepiniz için fazlayım! ben neyim böyle allahım ya ay benim mi bu aynadaki mükemmel yüz...''

başak burcu: ''çamaşır suyu bitmiş aşkım n'olur gelirken al bak kötü oluyorum, ellerim titremeye başladı!''

terazi burcu: '' her şey çok güzel, ne kadar da ilham doluyum, çiçekler ne güzel kokuyo, ağaçlar nasıl tatlı hışırdıyo, yeni aldığım ojem çimlerle nasıl da uyumlu yaa!''

akrep burcu: ''hmm seninle alakalı ilginç sezgilerim var, bunları istersen bende bir şeyler içerken daha detaylı konuşalım...''

yay burcu: ''biliyo musun osho da yay burcu! özgür irade hakkında ne düşünüyosun bu arada?''

oğlak burcu: ''ben burçlara falan inanmam bana böyle saçma sapan şeylerden bahsetme, birkaç yere mail atmam gerekiyo şimdi sus!''

kova burcu: ''yenilik lazım yenilik! ilerlemek lazım, sabit kalınan her an boşa geçen andır! ne yapsam ben şu anda okulu mu bıraksam ya değişiklik olur hem...''

balık burcu: ''ben burada hasta yatarken sen nasıl rahat rahat karşımda oturabiliyosun, hiç mi sevmiyosun beni, insan biraz saçımı okşar, annem de yok yanımda, yaptığın çorba anneminki gibi olmuş duygulandım ben neden anneminki gibi yaptın ki ağlamam için mi...''
  • (bkz: koç) bu aşk burada biter ve ben çekip giderim, yüreğimde bir çocuk cebimde bir revolver.

(bkz: boğa) benim tek dostum içkim sigaram, onlar da terkederdi olmasa param

(bkz: ikizler) olmalı mı olmamalı mı??? yoksa hiç değişmemeli mı, ama ben değişmezsem ben olamam ki

(bkz: yengeç) bir gün yine karşıma çıksan, ellerimi tutup yalvarsan, yaptıklarından pişmansan, affetmem.

(bkz: aslan) dağları deldim tek başıma çölleri aştım bir tek ben erleri yendim kız başıma sende yıkılmam

(bkz: başak) arayıp sormasan da unuttum seni sanma.

(bkz: terazi) her çiçekten bal alırsın, her gördüğünle kalırsın, sen kendini ne sanırsın, belki bir gün uslanırsın, gönül

(bkz: akrep) aşk için ölmeli aşk o zaman aşk

(bkz: yay) çapkınım hovardayım, 24 ayardayım, her gece bir bardayım

(bkz: oğlak) çocuk da yaparım kariyer de

(bkz: kova) çapkın kız, çapkın kız, benim adım çapkın kız, aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız

(bkz: balık) ben düşlerden de küçüktüm bir gece vaktiydi, aşk tuttu elimden beni
  • başak: hiç mantıklı değil.
  • boğa: yiyom yiyom doymuyom.
    balık: salaklığıma doyamıyom.
    yengeç: bugün neye alınsam?
    akrep: neye kafamı taksam.
    başak: kimi, neyi eleştirsem.
    oğlak: daha çok çalışmalıyım. o araba benim olacak.
    koç: ben, ben, ben.
    terazi: çook güzelim yaa!
    yay: kalk gidiyoz.
    ikizler: ne dedim ben ya, ağzımı bile açmıyom.
    aslan: en dikkat çekici ben olmalıyım.
    kova: herkesle dost, herkesle arkadaş, herkesin sevgilisiyim.

herkes kimsenin burcuna karışamaz! diyom. evet.

edit: yoğun mesaj bombardımanına toptan el cevap:

ikizlerin en büyük özelliği nedir , çok konuşmak, suyu bulandırmak, ortalığı hallaç pamuğu gibi atmak, mixerlik yapmak, sonrada köşeye çekilip, ben ne yaptım ya, ağzımı bile açmıyom savunmasına geçmek:) örnek: survivor serhat akın.
  • yengeç: böreği de ısıtıp geleyim, doymadın sen.
  • aslan : muhteşemim öleyse varım.
hesabın var mı? giriş yap