• eski sevgilim artık tescilli yılan olduğu için haklı bulup onaylıyorum.
  • akrep burcundan başak burcuna geçmeme sebep olan olay. seks hayatım bitti.
  • ya daha geçenlerde yine değişmemiş miydi. son senelerde habire bu tarz haberler çıkıyor bence nasa’da çalışan ama kendi burcundan memnun olmayan biri her sene aynı haberi değişip değişip ortaya atıyor. hepsini bulurdum da üşendim.

2016
    https://www.google.com.tr/…-burcunuz-degisti-717089

2017
    https://www.google.com.tr/…mi-degismedi-mi-26785686

2008
    http://m.hurriyet.com.tr/…c-hesabi-karisti-10663946

2009
    http://m.hurriyet.com.tr/…i-geyigi-suruyor-10701642
  • başak burcu >>>>>>>>>>>> 15 temmuz şehitler burcu
    aslan burcu >>>>>>>>>>>>> yavuz sultan selim burcu
    yay burcu >>>>>>>>>>>>>> osmangazi burcu
    ikizler burcu >>>>>>>>>>>> milli irade burcu
    terazi burcu >>>>>>>>>>>> hakimiyet milletindir burcu
    akrep burcu >>>>>>>>>>>> yedirmeyiz burcu
    oğlak burcu >>>>>>>>>>>> ohal burcu
    koç burcu >>>>>>>>>>>>>> evlad-ı osmanlı burcu
    kova burcu>>>>>>>>>>>>> ileri demokrasi burcu
    balık burcu >>>>>>>>>>>>> inlerine gireceğiz burcu
    boğa burcu>>>>>>>>>>>>>> tek bayrak tek millet tek devlet burcu
    yengeç burcu >>>>>>>>>>>> osmanlı tuğralı doblo burcu

bonus: çok güzel çıkmışsın burcu
  • yilan burcunu iki gunle kacirdim artik yarrak burcuyum.
  • bu burçlar falan var ya çok saçma. insanın kişiliğini doğum tarihinden anlayamazsın. insanın kişiliğini doğum yeri belirler. bizim anadolu insanı bunu bilir mesela. onun için yeni tanıştığı kişiye "burcun ne?" diye sormaz. "memleket nere?" diye sorar
    şahsiyet
  • ulan siz var ya toptan malın bayraktarısınız.

susup şu huzurlu tahtımda göl manzaralı evimin keyfini çıkarayım diyorum ama namümkün. şu ülkede en cahil olana ödül olarak öküz vereceğiz diye yarışma yapsak hayvanı birinciler arasında bölüştüreceğimizden bir köfte yapacak kadar kıyma bile alamazsınız.

burç denen cehalet geleneğini bilimsel görünümlü astroloji çamuruyla birleştirip sizin beyninizi standart kişilik modelleriyle yıkayanlar ürettikleri bu şuursuz kitleden nemalanırken siz halen bilimin a'sından b'sinden habersizsiniz.

entropi üzerine and içerim ki sizden tiksindiğim kadar irinli sivilceden tiksinmiyorum.

sevgili odun.

öncelikle şunu bilmelisin ki astroloji çöptür. birikimi de dedikodudan ibarettir. kanıtsız deneysiz denetimsiz kahvehane muhabbeti kadar bile desteği olmayan zaman israfından başka bir halt değildir. öte yandan bu burçalrın yörünge hareketleri ve gezegen salınımı nedeniyle değişimi hadisesi bugünün olayı değil evren var oldu olalı var. yani burçlar zaten hiç var olmadılar. zira dünyanın ve güneş sisteminin konumu evrende diğer yıldızlara ve galaksilere göre sürekli değişti. bunu şu an tuvaletkağıdı kalitesindeki medyanın sayfalarından öğreniyorsan zaten omuriliğinle yaşıyorsun demektir. sana burç değil beyin bile fazla.

daha da özetlersek

burç yoktu, hiç var olmadı
    ve sen bilgi sahibi olmadığın gibi öğrenmeye de kapalı bir odunsun.

hepinizin burcunu odun burcu olarak güncelleyerek konuyu burada noktalıyorum.

astronomi gibi hayranlık uyandıracak bilimsel bir külliyat önümüzde dururken merak duyduğunuz safsatayı sikeyim.

(bkz: 21. yüzyılda burçlara inanan insan/@limon kimyon zorro)
  • vatan ve milliyet gazetelerinde dem vurulan, tüm kişilik özelliklerimi, arkadaşlarımla olan ilişkilerimi, sevgili burcumun* bana bahşettiği süpersonik özelliklerini kaybetmemi sağlayan, dolayısıyla tüm hayatımı değiştiren bir garip olay.

alman bilimadamları, antik astrologların dünyanın kendi yörüngesi etrafında dönmesi sebebiyle her yıl bir değişimin gerçekleştiğini bilememelerini keşfedip, kendi yaptıkları hesabı da eklemişler sağolsunlar.
    işte yeni bilimsel burç takvimi:

oğlak: 20 ocak-16 şubat

kova: 16 şubat-11 mart

balık: 11 mart-18 nisan

koç: 18 nisan-13 mayıs

boğa: 13 mayıs-21 haziran

ikizler: 21 haziran-20 temmuz

yengeç: 20 temmuz-10 ağustos

aslan: 10 ağustos-16 eylül

başak: 16 eylül-30 ekim

terazi: 30 ekim-23 kasım

akrep: 23 kasım-29 kasım

yılan: 29 kasım-17 aralık

yay: 17 aralık-20 ocak

her şey iyi güzel de bugüne kadar bir yay olarak ortamdan ortama akıp, "özgürlüğüme düşkünüm, eğlence, makara-kukaranın hastasıyım, asilim ve zekiyim" gibi özelliklerimle nice insanı etkilemişken yeni hesaba göre bana düşe düşe literatür dışı bir burcun düşmesi* de beni derinden yaraladı be sevgili sözlük.

ayrıca unutmadan:
    http://www.milliyet.com.tr/…&b=burcta hesap karisti

ve tabiki:
    (bkz: yılan burcu)
  • ikizlerdim boğa olmuşum artık boğa burcu karakterini okumalı ve ona göre davranmalıyım...

edit : burçların değişmesi konusu ile dalga geçerken bir sığırın ciddi ciddi burçların hiçbir dayanağı olmadığını belirterek bizlere laf çakması nedeniyle nasa'dan talebim sığır burcu da olsun ve bahsi geçen amip o burca dahil edilsin... ne mallar var sözlükte arkadaş...
hesabın var mı? giriş yap