şükela:  tümü | bugün
774 entry daha
  • bu burçlar falan var ya çok saçma. insanın kişiliğini doğum tarihinden anlayamazsın. insanın kişiliğini doğum yeri belirler. bizim anadolu insanı bunu bilir mesela. onun için yeni tanıştığı kişiye "burcun ne?" diye sormaz. "memleket nere?" diye sorar
    şahsiyet
  • yay burcuna sahip olarak tanıdığım birinin, akrep burcuna transfer olduğu değişimdir. burç özelliklerini bilmem ama akrep gibi korunma ve beslenme amacıyla avını zehirledigi kesin.
    (bkz: tebrikler nasa)
  • ikizlerden boğaya geçen tek suser ben değilimdir herhalde şu işten iyi anlayan dostlar editlesin stres olduk durduk yere

boğa burcu hakkında bilgi verecek yazarların yeşilini bekliyorum bilgi paylaştıkça güzeldir
  • aslan olmusum. ne yapmam, nasıl davranmam gerektıgını bılmıyorum. yardımcı olun bea.
  • kimse akrep burcundan vazgeçiremez beni. akrep burcunun canlı tanımıyım ben.
    sorry not sorry nasa. gidin uzaylı falan bulun.

(bkz: burcuma dokunma)
  • yine bir aslan olarak yoluma devam ediyorum.
  • aslandım yengeç olmuşum. hemen yengeç burcunun özelliklerini okuyup karakterimi ona göre şekillendirmeliyim.
  • "acaba tekrar değişecek mi? değişecekse durduk yere kişilik değiştirmeyelim şimdi" dedirten olaydır.
  • ikizler burcuydum bu yeni takvimden önce ve ikizler erkeğinin bütün özelliklerini eksiksiz taşıyorum amk. şimdi bu yeni takvime göre de boğa burcu olmuşum ve boğa burcu erkeği özelliklerine bakıyorum onları da taşıyorum. ne yazmışlarsa alayı bende de var.

bukalemun gibi adammışım mübarek (bkz: swh)
  • dünya’da kaldığım süre boyunca akrep olarak devam edeceğim.
294 entry daha