şükela:  tümü | bugün
  • balıkesir üniversitesinde öğretim görevlisi bu hanım. gittiği her yerde kahve içtiğinin resmini koymazsa yaşayamaz. çok gezip dolaştığının farkına varılmazsa da uykusu gelmez. ablası da balıkesir milletvekili olunca iyice artmış gibi görünüyor beyaz türk olma sevdası. kızını özel üniversitelerin hukuk bölümünde okutabilirler beyaz türkler, bununla da gurur duyup havalara da uçabilirler. bunları hiç birisi sorun değil de ben böyle yaşıyorum lan siz de görün be diye yapılan paylaşımlar var ya biraz görgüsüzlük gibi kalmıyor mu? sordum sadece.
  • başlık açılınca twitter'dan baktım şimdi profiline.başlıkta bahsi geçen kişiye baktıysam profilinde gezip gördüğü yerlerin,içtiği kahvelerin yanında ekonominin iyi olduğunu,üretimin yapıldığını, insanların bunu bilmeden "üretim yok" diye salladıklarını savunuyor bu akedemisyen kızımız.akşamda başlık vardı buralarda (bkz: öğretim üyesine had bildiren çiftçi dayı) ha işte bu kız da o öğretim görevlisi ile aynı kafada gibi.
    eşit: imla
  • chpli gibi yasayıp akpli olan tip var ya haa o bu iste.

kendisi bizim okulda akademisyendir. kız kardesı ise balıkesir akp milletvekili.ama bolumu ile ilgili pek bisey bildigini sanmıyorum. kızı pırıl ozcelik ise ataturk ılkogretım okulundan 5 sene boyunca sınıf arkadasımdı. genel olarak kendilerini begenmis tipler ama üye oldukları parti tabanını görse kusar heralde o zaman.

genel olarak ciddiye alınıp prim verilmemesi gereken kimse.
  • bu kim diye baktım, balıkesir üniversitesi'nde akademisyenmiş. google scholar'da bir tane yayınına rast gelemedim nedense. bir de balıkesir teknokent müdür yardımcısıymış asdfgasdf. savunma sanayi ile ilgili tweet'ler falan atmış. kendisine her gittiği yerin fotoğrafını çekip koymamasını onun yerine anlatılanları dinledikten sonra bir de kendinin araştırmasını öneriyorum. doğru olmayan bilgiler verip sadece malum kesimi kandırabilirsiniz hanımefendi.

gerçekten çok merak ettim, ulaşmak istersen buradan ulaşabilirsin hanımefendi, birkaç makaleni gönder de bilgilenelim biz de. bekliyorum.