şükela:  tümü | bugün
  • billu bolu'nun yerine koalisyon nedir videosunu sunmuş kişi. video üzerindeki "yeni sunucumuz burcu'ya merhaba diyelim!" ibaresi kalıcı olduğu yönünde düşündürüyor.

https://www.facebook.com/nedir.tv?fref=nf
  • ilk videosunda güzelliği dışında bişeyini beğenmediğim, kanalın eski havası daha güzel diye düşündürten, ikinci videosunda iyiymiş dediğim kişi.
    iki video arasındaki fark esasen seslerde. ilk videoda burcunun sesi çok daha kalın ve cızırtılı gibime geldi.
    diğer videoda ses tonu daha etkili kullanılmış, ek olarak videodaki diğer seslerin dengesi daha iyi kurulmuş.

beden dilini çok daha iyi kullanıyor, bence billur boludan çok daha tatlı. ses tonunu iyi kullanırsa ve videolardaki sesler dengeli olursa genel olarak bullir boludan çok daha başarılı olacak. ama çok tatlı olmasının sorunu olarak soğuk ve gıcık mimiklerde başarısız olmaya mahkum*, ne kadar soğuk ve gıcık olmaya çalışsa bile karşısındakine yine sevimli gözükecek.
  • nedir'in yeni sunucusu. ikinci videosu ilkine göre daha iyi olmuş. daha da iyi olacaktır diye düşünüyorum.
  • diktator videosunda taktigi siyah gozlugu hic cikartmasin dedigim guzel ve karizmatik sesli sunucu.
  • sosyal medyadaki geyikleri toplayıp harmanlayan kızcağız.
  • aşağıdaki video ile yarmış, koparmış. kah düşündürmüş, keskin zekayı barındıran kişi.

rte'ye zekice göndermeler içeriyor.

not: belki sadece sunan kişidir, yazan ekip farklıdır, bilemiyorum. ama başarılı..

https://m.youtube.com/watch?v=9f9sjqm1rzy
  • güzel. baya güzel. ama gözlerinin etrafı beyaz. ters panda.
  • videolardaki ışık, makyaj sorununu saymazsan güzel kadın. güzelliğinden ziyade yetenekli de... o kadar sövüp saydılar bu hatun nedir'in yeni spikeri olunca ama gayet başarılı. o yorumu yapanları kameranın önüne çıkarsan düzgün vesikalık bile veremezler.
  • sesi bir tuhaf. cok sigara iciyor zaar.
  • kendisine fb aracılığı ile mesaj gönderdiğim sempatik sunucu.. toplam 4 videosu var sanırım.. devamını bekliyoruz..

not: önemli olan benim değil onun mesaj göndermesi)))