şükela:  tümü | bugün
 • murat başoğlu'nun yeğeni.
 • instagram'ını kapatmış yeğen. bikini fotoğraflarından anlaşılır diye galiba
 • hakkinda amcasıyla iliskisi oldugu yonunde haberler cikan kisi. diger taraf unlu olunca onla ilgili sayfalarca entry girilirken olayin diger tarafi olan bu hanimla ilgili 3 entry girilmistir. bense bir iliski varsa ne zaman basladigini merak ediyorum.20 30 yasindan sonra olabilecek bir olay olduguna inanmiyorum.muhtemelen kendisi 14 15 yaslarinda cahil bir cocukken amcasi da o zaman unlu herkesin pesinde olduğu bir erkekken bir hata yapti o surup gitti bu zamana.benimki sadece bir senaryo.
 • nihat hatipoglunun enseste cevaz veren sapik aciklamasindan sonra hoykuren kitleyi burada gorememek de bu camianin karaketeri olsa gerek
 • son siyah bikini altı bükücü ya da sıyırıcı.

  (bkz: murat başoğlu)
 • güzel değildir. murat başoğlu gibi istediği kadını elde edebilecek birisinin bu kadınla yatmasını, psikolojik rahatsızlık olarak görüyorum. kadın da mevzu da mide bulandırıcı.
 • kendisi için,"en az murat başoğlu kadar suçlu." denilen kişi. zavallı kız tahminen küçük yaşta tacize uğramış ve stockholm sendromunda.tedavi görmesi gerekir.

  edit: meriç değilim; psikolog da değilm ama böyle vakaları okumuşluğum var.
 • eski esi murat denen hiyardan daha hos ve genc bi adam.. googledaki twitter adresi kendisinin de,cok da kafa bi adam..

  bi doktor olarak, bu kadinin yaptigina bi icd kodu vermek gerekir ama, bana ne sana ne.. babasina allah sabir versin.. annesine sabir versin..

  ben kucukken dayima asiktim.. bunu da bole solerdim, milet de guler gecerdi.. su an kendimden tiksindim..

  ulkeyi travmatize ettiler lan.. cati arasinda mi ne oyle bi genclik kitaplari vardi.. tavan arasindaki kardeslerin romantizmi.. en son o kitapta bole bi nahosluk hissetmistim..

  bence kendisi amcasiyla iliski yasicak doya doya su raddeden sonra.. freudluk dava tam.. nese.. uyuyim ben..
 • ya bırakın allaaaasen bu kadına zavallı falan demeyi, hiç öyle tacize uğramış da bilmem ne sendromu sonucu devam ettirmiş halleri yok. zengin koca avına çıkmış, kısmetine de amcası düşmüş. lan 20 yaşında citir olsa vallahi inanicam da kadın 35 yaşında. çocukken tacize uğrayan, eğitimli, yoga felsefesi ile güya haşır neşir, her boş insan gibi yaşam koçu, hadi hepsini geçtim klinik psikolog bir annenin kizi hiç mi içinde bulunduğu sapkın duruma çare aramaz? tedavi olmaya, o adamdan kurtulmaya çalışmaz? hadi amca ünlü diye baskı altında, sikayet edemiyor bok püsur diyelim; bu durumdan kurtulmak istese kocasını da alır gider en basitinden, amcasının götunun dibinde yaşamaya devam etmez. gayet işine gelmiş. iş imkani amcada, para amcada, ün amcada. yakışıklılık? göreceli tabii. kendisi de butterface bi abla en nihayetinde. ahlak ikisinde de bulunamadı. ama lütfen diğer tarafa saydırırken bu kadına iyyy cinim imcisinin kirbini ilmiş demeyin. eşler, aileler ve çocuklar dışında kimse kurban degil bu hikayede. bu kadın hele hiç degil.
 • sabah sabah işim gücüm yok bi iki satır da bu ablaya yazayım dedim. hakkındaki iddialar doğruysa eğer ( ben hala doğru olmamasını diliyorum)
  yediği haltı sadece amcasına yıkmak doğru değil. murat kadar bu kadın da bana göre iğrenç ve suçlu.
  iki yetişkin kendi kararları hukuken aykırı bir durum yok diye zırvalayanlar tarafların ikisinin de evli olduğunu görmüyor ya da işlerine gelmiyor sanırım. bu da bi suç.

  eminim şu an amcasıyla birlikte olduğu için değil o burnunu vaktiyle yaptırmadığına pişmandır.