şükela:  tümü | bugün
  • "s"leri tıslamadan telaffuz etse çok daha başarılı olacak seslendirmen arkadaş.
  • bir de tüm derinliğini gizlediği şen kahkahaları vardır taa arka mahalleden duyarsınız, orada bir kız, yaşar yazar söyler
  • hakan günday'ın kinyas ve kayra kitabının ''benim adım kinyas'' bölümünü(9.baskı sayfa 21) o kadar başarılı okumuştur ki, genelde yazarların ilk romanlarını okumayan ben, sayesinde aynı gece kitabı edinip bitirmişimdir.

https://youtu.be/hq-h26qr-gs
  • ben kendisi hakkında pek çok şey yazabilirim ancak bilişim şube ile başımı derde sokmak istemem.

başarılı seslendirmen, kötü metin yazarı; hatta yazamayanı.
  • kitap okumaları harika olan olan ses sanatçısı. ilerde daha farklı seslendirmeler de yapması en büyük dileğim. özellikle hakan günday kitaplarından devam ederse dadından yenmez hatta.
  • ilk defa bugün tanıştım sesiyle. gerçekten çok etkileyici.
  • ilk kez (bkz: kinyas ve kayra) benim adım kinyas bölümünü seslendirirken tanıdığım ve o geceden beri ayda bir kerelik bir doz herhangi bir sesini duyma ihtiyacı edindiğim o çok yetenekli hanımefendidir.

böylesine bir güce sahipken, hiçbir şekilde bunu insanlara sunmaması büyük bir bencillik olduğunu düşündürmüştür beni bir çok kez.