şükela:  tümü | bugün
  • anlam verilemeyen bir diger sacmaliktir. kadin ne demis?

--- spoiler ---

erkek arkadasiniz yaninizdaysa cüzdana ihtiyaciniz yoktur
    --- spoiler ---

kötü gibi görünse de bu dogrudur. hangimiz kiza hesap ödetiyoruz ki? mesela söyle bir diyalog gecse;

+ askim 1 dk eve cikip cüzdanimi alayim.
    - sacmalama! napicaksin cüzdani.

üstelemesi halinde de azar isitir kizcagiz. bu net. yani burcu esmersoy %100 hakli bir tespit yapmistir.

not: kiza hesap ödeten erkek de bir zahmet gitsin kerimcan durmaz konseri falan izlesin.
  • bence de linç edilmesi saçma olmuş.

+ ne yani anadolu hisarında lacivert restorana gitmiyor muyuz yemek için?
    - koskoca tanker girdi burcucum restorana yalıya. laciverte boyandı her yer!
    + vogue'ya gidelim kuruçeşme'de o zaman.
    - ya napıcan kuru kuru burcucum. şu büfeden hemen iki tavuk döner iki ayran kapıyorum. soğan olsun mu?
    + ?!?! eve gitmek istiyorum.
    - tamam şurdan metrobüse bin. olmuyosa az ilerde dolmuş durağı var. taksime kadar atar seni. ne yani cüzdanın yok mu yanında? saf mısın kızım sen beş parasız hüviyetsiz dolaşıyosun? ahahaha gel bi akbil basayım gel. döneri yemiyosan seninkine de girişiyorum ben! burcucum? aha bayıldı!
  • kendisi hülya avşar olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. o kafalar biraz değişse artık.
  • burcu esmersoy söyledikleri için linç edilmiyor. burcu esmersoy, burcu esmersoy olduğu için linç ediliyor.

bugüne kadar yaptıkları, söyledikleri yeterli antipatiyi toplamıştı zaten. son gelişme de yeterli bi tetikleyici oldu.
  • "kıza hesap ödetilmez" kafasındaki mağara adamlarının saçma bulduğu durum.

bir de denmiş ki "kıza hesap ödeten erkek kerimcan durmaz izlesin"

bravo... cidden bravo.

karşımdaki kadın benim hayatımda çok özel bir yere sahip değilse hesabını ödemem. özel bir yere sahip ise zaten aramızda hesabın kitabın lafı olmaz.

neymiş, hesabı ödemeyi teklif eden kız azar işitirmiş. tabi, erkekliği bi tane pos cihazıyla sarsılan barzo erkekler insanlara çok kolay azar çekebiliyor bunu hepimiz biliyoruz.

kadını hesap ödeyerek satın aldığını düşünen erkekler ile hesabı erkeğe itelemeye çalışan kezbanlar sessizce dağılabilirler şimdi.
  • bir kez daha turkiye'den siktir olup gittigime seviniyorum.

soyle izah edeyim, burda yemege ciktigim kizlarla sanki erkekler arasindaki hesap odeme kavgasi gibi aikido yapiyorum. sayet odediysem kiz 2. bir date dusunmuyor olsa bile beni yemege davet edip hesabi oduyor. hesabi paylasmadigin icinde bir guzel kalayliyor, esitlik nerde kaldi seklinde.

nedense bunu dogu avrupali kizlar disinda hepsi yapiyor. uzak duralasicalar.
  • kızlara hesap ödememek için bir tarafınızı yıllarca yırttınız, topluma bu olay entegre olup biri bunu gözünüze sokunca canınız sıkılıyor dimi? aynen yılın 11 ayı kadın peşinde koşup, rakı masalarından kalkmayıp ramazan olunca başımıza müftü kesilenler gibi samimiyetsiz insanlarsınız.
  • esmersoy burcu'yu ciddiye alanların giriştiği saçmalıktır. ferrari'den inince çok bozdu burcucum. sallamayın geçer*.
  • yoktur öyle bir şey sonuçta serbest pazar

ben fiyatını öğrenmeye çalışıyordum sadece,

kendim için değil abazan bir kaç arkadaş için, toplu alımlarda indirim de yapıyormuymuş acaba ?
  • hayatı boyunca ne erkeksiz ne de parasız kalan ablamızın ettiği lafa da bak hele... biz neden kadınların arkalarında, önlerinde bir erkek olmadan toplum içerisinde, özgür ve bağımsız olarak durmasını istiyoruz; erkeğin cüzdanına mahkum olmasın diye. elbette linç yiyecek. sözlerimi atatürk'ün bir sözüyle bitiriyorum.

kadınlarımız eğer milletin gerçek anası olmak istiyorlarsa, erkeklerimizden çok daha aydın ve faziletli olmaya çalışmalıdırlar.