şükela:  tümü | bugün
  • cok sempatik abla, istanbul uni de muzikal okumuş, yetenekli, guzel, sıcakkanlı ve adından epey soz edilecegini dusundugum isimdir.

(bkz: eksik olmasın)
  • taksim gezi parkı çapulcular korosu için les miserables muzikalindeki do you hear the people sing şarkısını, duyuyor musun sesi adıyla türkçeleştiren güzel insan.
  • şan hocası, vokal savaşçısı, (pek yakında) öğrenci katili fakat her şeyden evvel iyi niyeti, çabayı destekleyen, öğretebilmek çırpınan, öğrettiklerinin öğrenildiğini gördüğünde tüm dişlerini sayabileceğiniz enfes bir insan. akıllı, işini severek yapan, işi için çaba sarfeden mükemmel bir kadın (çok da güzel laf aramızda). yaklaşık 6 aydır hayatımda. uzun süre görmeyince onu gerçekten canım çok sıkılıyor. onunla çalışmak dünyanın en keyifli zamanlarına dönüşüyor bir anda.

birçok yerde büyük programlar yapıyor, müthiş performanslar sergiliyor. kadın sesini (aslında galiba sadece onun sesini) sever oldum. öyle güzel. yımışacık söylüyor ya çok tatlı. ^^
  • bu akşam mükemmel bir müzikalde sahne alacağı yetmiyormuş gibi o müzikali sahneye koyan kişi sıfatıyla da kariyerinde o çok istediği adımlardan birini atmış olacak kişi ! dosttur,candır, hatta uzaktan akrabadır, meslektaştır, eküridir, her türlü herşeyimdir... o ayrı.

(bkz: kazan dairesi)
    https://www.facebook.com/kazandairesitr?fref=ts
  • eğer yamulmuyorsam 12-13 ekim 2016 da ürgüp te bir otomobil *lansmanında dinleme fırsatım oldu kendisini ve de çok acaip, sempatik tavırlavırıyla gözlerimi & kulaklarımı alamadım kendisinden yine görüşmek dileğiyle...