şükela:  tümü | bugün
  • bu kızın öz babası kenan erçetingöz ise(ki öyle gibi duruyor) neden soyadı kıratlı arkadaş işin içinden çıkamadım ben.

edit:merakimi gideren tum yazar arkadaslarima cok tesekkurler. kendisini 7 yasindan itibaren kenan ercetingoz buyutmus,annesinin ikinci esi olarak. herkes merakini gidersin.rahatlayabiliriz .hatta oh be.
  • ahmet kural'ın sevdiceği, bileğine adının baş harfini dövdürdüğü, sevgiyle söz ettiği oyuncu. mutluluklar diliyoruz. (bkz: ekşi sözlük magazin servisi)
  • ahmet kural ile ayrılmış olan oyuncu. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. nitekim ahmet kuralı çok severim ama hatun da inanılmaz tatlı. bacımızdır deyip yan bakmıyorduk ama şimdi boşa çıkınca ütopik de olsa bana düşme ihtimali sevindiriyor lan napim.

edit: sinan akçıl la evlenmiş, bütün çekiciliği gitti... gerçi 6 yıl olmuş arada hiç ilgimi çekmemiş, anlıktı demek benimki.
  • takipçi satın alan şahıs. bugün 4 kere instagram hesabımı kendisini takip ederken buldum. 4 kere çıktım 4 kere geri eklediler. pes.
  • yakında boşanmayı göze almış kişi.
  • seçimleri bi değişik bi tuhaf kadın. eskiden ahmet kural'la nişanlıydı, şimdi sinan akçıl'la evli. uçtan uca bir uçurum.
  • sanırım işleri pek yolunda gitmiyor olacak ki tesettürlü cuma fotoğrafı paylaşmış. a haber'e manşet olmuş ve eşiyle birlikte "az ünlü akp'li" profiline erişmiş.

link
  • sinan akçıl ile evlenen burcu dur. şuraya yazalım tuttu tuttu. üç dört aya boşanırlar. tutmazsa da süre vermeksizin boşanacaklar.
  • amsterdam'da kışın ortasında mayo gibi bi gelinlikle evlendiği için, sinan akçıl'a olan aşkını anlayabildiğim kadın.
    baktıkça onun adına üşüdüm.
  • instagram explore'da çıkınca paylaştıklarına baktım. varoşluk derecesini kelimelerle ifade edemiyorum. kendine uygun bir de babadan paralı olduğu belli kirli sakallı sevgili yapmış. 1 sene içinde 9999 fotoğraf koyup sevgilisiyle 1 fotoğraf koymamış, daha iyisini bulurum diye aranıp duruyordu yeni pes etti heralde.