şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gördüğüm en en en mükemmel, en zarif yüzüklerin tasarımcısı. bir tasarım ürününü aynı anda bu kadar soft, minimalist ve bir o kadar da gösterişli yapabilmek... burcu hanım bundan böyle benim için takı dünyasının hegel’idir.
  • alyanslarımızı burda yaptırmıştık, kime sorsak çok pahalı,gereksiz laflarını duymaktan bıkmıştık. ancak geçenlerde başka bir arkadaşın aynı tip alyansını inceleyince kesinlikle verdiğiniz parayı hak eden bir yer olduğunu anladım.

tanım: bağdat caddesinde bir yüzük atölyesi.
  • özel tasarımı olduğu iddia edilen yüzüklerin; güvenilir bir yerde birebir aynı , pırlantasnın karatı bir tık fazlası 750tl'ye kapalı çarşıda satılırken; bahsi geçen yüzüğe 6000 küsür fiyat biçtiği kişi.

fiyat farkı burdan uzay boşluğuna uzanıyor.

meraklıları aşağıdaki linki almadan önce mutlaka incelesin. sonra özel tasarım mı diilmi karar verebilirsiniz.

https://www.staffordjewelers.com/…000438/en?page=14
  • tasarımların tamamı özgün olmasa da çok zarif, alyansta çeşitlilik arayanlar için güzel bir marka yaratılmış. ben de burcu okut alyans kullanıyorum. diğer takılara yönelmeyip yüzükte uzmanlaşması da güzel. yalnız gözüme çarpan bir şeyi naçizane söylemek isterim.

yüzükleri genelde burcu hanım kendisi parmağına takıp gösteriyor sanırım, eller onun elleri. ama yüzük modelliği yapıyorsanız en azından bir maniküre gitmek, tırnak etlerini temizletmek, bakımlı ellerde sergilemek daha hoş olmaz mı?

örnek 1
    örnek 2