• kezban rolü konusunda dünyanın en iyisidir. ben gerçek hayatta bile bu kızın oyunculuğundaki kezbanlığa hiç rastlamadım. demek iyi oyuncu bravo!
  • aynı liseyi bitirdik burcu'yla hatta 9. sınıfta aynı sınıftaydık diye hatırlıyorum yıl 2005. sonraki yıl alan seçtiğimizde o başka bir alanı seçmişti ama yine de görüyordum tenefüste, akşam okul dağıldığında falan o zamanlar havalı kızlarındandı okulun, havalı derken hani olur ya bilirsiniz işte farklı-popüler-güzel vs. sonra bir gün televizyonda gördüm. şimdilerde başrol oynuyor bir dizide bakıyorum da ben hala aynı şehirde okul yeni bitmiş işsiz biriyim o ise malum. vay be helal olsun diyorum, umarım usta oyunculardan biri olduğunu görürüz gelecekte ben de anlatırım aynı okuldaydık diye :)
    edit: imla
  • bu kızcağız bana göre muadillerine göre iyi bir oyuncu. sadece güzel bir yüze sahip değil bence oyunculuğu da gayet başarılı. ozan'ın çağla ile evlenmeye karar verdiği bölümde esra karakterinin duygusal çöküntüsünü sadece kendisi yaşamadı ekran başında çoğu izleyiciye de yaşattı.
    ama maalesef sadece memeleri konuşuluyor ki bunda biraz kendisinin de payı var.
  • kaşların yay, kirpiğin ok, vurduğunu öldürürsün
    geçme mescid yakınından, çok namazlar böldürürsün.
  • ciddi anlamda itici buluyorum kendisini. belki de kendisine yazılan o yapmacık nazlı karakterinden dolayıdır.
  • dizideki performansına bakınca ağır torpilli gibi duruyor sanki.
  • bu kızı seviyorum ama sanki oynadığı son 2-3 dizide aynı karakteri oynuyor bence başka bir şeyler denemeli
  • aşağıdaki twiti yüzünden, türk dizilerine hayran, geri kalmış, ekserisi arap ülke vatandaşları tarafından linç ediliyor.

https://twitter.com/…?s=21&t=wp1ao_qfh6j3e2pg22bv8a

biz senden razıyız burcu bacım. sallama şu medeniyetsizleri.
  • sete gelip kendisi ve partneri ile fotoğraf cektirip cektiren hayrani fotografi sosyal medyada kendisini kirparak yükleyince yaygara koparan yeni nesil ünlü... evet tam olarak kizin gonderisinin altina partnerimle benim sayemde fotograf paylastin ama beni kirptin diye sacma sapan hesap sordu. hanimefendinin egosu zedelendi bak sen şu işe. tühh kiyamam ya binlerce hayranin arasindan birisi seni fotograftan nasil kirpar? alt tarafi orani burani yaptirtip basrol kapmis ve ulkenin yarisi aclik sinirinda iken binlerce lira kazaniyorsun ve dert ettigin seye bak. gencecik kiz kendi şuursuzluğu yüzünden magazin sitelerine kadar düştü. alt tarafi hevesli bir sekilde gidip fotograf paylasti ve simdi yüzü eşkali açık bir şekilde magazin sitelerinde boy boy fotografı var. altinda da binlerce sacma sapan yorum. kizin fiziksel ozelliklerine varan sacmaliklar. bir de ustune yanindayiz burcu ozberk diye tt yapilmis. hanimefendinin egosu biraz olsun duzelmistir belki.
    bir bizim ulkemiz bir de kore bu fanlik konusudna acilen biliçlendirilmeye gidilmeli. neyse ki erkekler bu tip problem yasamiyor. futbol vs. oyalaniyor. ama kiz cocuklarimiz icin şu fanlik isleri konusunda aileler daha bilincli olmalı. çünkü bunu suistimal eden çok fazla şuursuz bu tip oyuncumsu tipler var.
  • o aldığı 5-6 kilo hayatında verdiği en doğru karar. güneşin kızlarında nasıl ışıksızdı nasıl çelimsizdi. yerinde dudak dolgusu, dozunda meme estetiği ve azıcık kilo bi kadını nasıl baştan yaratır kanıtı bu kadın. tabi teni yüzü müzü de bebek gibiydi kızın. kısaca çok hoş kadın.
hesabın var mı? giriş yap