şükela:  tümü | bugün
  • ankara'lı soprano. sesi ayrı güzel, kendi ayrı güzeldir.

piyanist esra poyrazoğlu ile birlikte verdikleri "antique" konseriyle kulaklarımızın pasını silmiş, sahnedeki doğal duruşlarıyla herkesin sempatisini kazanmışlardır. yakın gelecekte diva olacaktır kendileri.

(bkz: nah şuraya yazıyorum)
  • beş yıl boyunca hakkında tek satır yazılmamış olması insanı şaşırtan opera sanatçısı.

bugün hakan şensoy yönetimindeki muğla büyükşehir belediyesi orkestrası eşliğinde mozart, verdi, lehar (“meine lippen, sie küssen so heiss / dudaklarım çok sıcak, ateşli öper) aryaları söyledi.

çok başarılıydı.

fırfırlı eteğiyle bis olarak carmen’den habenera söylemesini de bekledim ama olmadı.
  • gel ey seher şarkısında döktürmüş sanatçı.
  • doçent ünvanlı soprano.

bu kadar güzel bir ses, bu kadar güzel bir kadından çıkabilirdi ancak. (feministler ilk taşı günahsız olanınız atsın)
    aile ve toplum beklentileri nedeniyle istemeyerek de olsa hukuk fakültesi'ni bitirmesine rağmen; sonrasındaki çabaları ve başarıları takdire şayan.

kendisiyle yapılan ufak bir söyleşi.

youtube kanalı.

bunlar da insanın böğrüne hançeri sapladığı anlar. 1 2

bu da ben.
    not: lokumu en pahalısından yaptırdım.
  • muhteşem ses. henüz keşfettim aman aman.
    https://www.youtube.com/watch?v=9rq7mkuj0aw
    youtube kanalı abonesi de daha 2 bin bile olmamış. ayıptır.
  • annemin yeni favorisi. ben de beğendim. açın youtube'dan sabah akşam öttürün. güzel söylüyor, her tarz var.
  • dün akşam fethiye'de muğla büyükşehir belediyesi orkestrası ile enfes bir konser veren tatlış soprano.

kendisinin bir gün "türkiye'ye klasik müziği sevdiren kadın" olarak tarihe geçeceğine eminim. iyi ki hayallerinin peşinden gitmiş, hukukta kalmamış.

konserin finalindeki gel ey seher performansı şu ana kadar müzik anlamında duyduğum en güzel şeydi. müthiş orkestrasyon, kusursuz ses, eşsiz yorum...
  • mükemmel bir ses iyi bir eğitim ve pozitif enerjinin birleşimi solist.bu tarz gerçek sanatçıların insanlara daha çok ulaşması gerek bu ülkede. stüdyoda teknoloji mahareti ile albüm yapan boş seslerden bıktık.
  • emre yücelen bu sabah kendisiyle ilgili video paylaşmış oradan tanımış oldum kendisini. inanılmaz bir kadın... biyografisi beele

lascia ch'io pianga bunu söyledikten sonra dönüp bunu haykırması sevmekten kim usanır buradan çıkıp angaralı damarına hakim olamayıp bozkır'a dalması yazımı kışa çevirdin bundan çıkıp sanki müzisyen dağilmiş de minik bir kızmış gibi böyle bir şey yapması despacito :)) , evinde sessiz sakin kendi kafasına göre takılması, ülkenin en iyi hukuk fakültesini bitirmesi ama haber kanallarının vazgeçilmez ismi olmak yerine çok da şey yapmayıp dizginleyemediği yüreğini alarak kendi denizine yelken açması... şimdiye kadar neden albüm çıkartmamış anlamadım ki ben.

ne desem bilemedim ki, toparlayamadım yazıyı.

seni başkan yapacağız!
  • emre yucelen ile keşfettiğim i n a n ı l m a z ses sanatçısı.. ah o türkü yorumlamaları...

enfes tek kelime ile..

takipteyiz sevgili burcu. opera ile halk müziği birleşimi tarzınıza da bayıldık... :)