• o köpek ne yaşadıysa aynısını yaşamasını diliyorum. kendisi için tek temennim bu.
  • utanmadan ailemizin bir bireyini kaybettik diye açıklama yapmış bulunan insanımsı.
  • sözlük ahalisinin akılları varsa ilgilenmemeleri gereken avukat. bir tanesinden kurtulamadık daha. nooldu sahi, sildirdi mi?
  • bu ne lan? bu nasıl bir psikopatlık lan bu!!

eyyyyyyy sözlük nerdesiniz? başak burcunu mu anlatıyosunuz tek cümleyle? şuna nasıl kayıtsız kalırsınız lan? hani hayvan sevginiz, duyarınız nerde olm?

her zaman söylüyorum. hayvan besleyen ve hayvansever olduğunu iddia eden kadınların en az yüzde sekseni hayvan sevgisinden değil, can sıkıntısını gidermek ve bazı hastalıklı duygularını tatmin etmek için besliyor.

besliyor derken besleme falan yok;

-bunların çoğu hayvan ağlamadıkça hayvana yiyecek-içecek vermezler.
    -dışarda en naif, en entellektüel, en cici şekillerde görünüp evinde o hayvanı az veya çok dövenlerin sayısı hiç de az değil.
    -sırf tiki görünmek için hayvan gezdireni biliyorum veya bağırıp çağırmak için (evet bazı kızların böyle huyları var)

kimse inkar etmesin bu ruh hastalarının sayısı az değil. yayın lan şunu. şu ruhsuz elini kolunu sallaya sallaya para kazanmasın. bir canın ölümüne neden oldu. bu köpek can değil mi?

tanım: bir hayvanın ihmal sonucu ölümü
  • bu üç burçtan birisine bile rastlarsaniz arkanıza bakmadan kaçın.
    bu üçlü genelde hep kankadir birbirleriyle iyi anlaşırlar.
hesabın var mı? giriş yap