şükela:  tümü | bugün
 • zafer algöz ve can yılmaz’ın kafa radyoda her pazartesi 20.00-21.00 arasında yapacağı program
 • 18.02.2019 tarihindeki ilk bölümü radyoland poscast yayınlarına yüklenmiştir.
 • harika bir program zafer abinin bilinmeyen yönlerini dinlemenizde fayda var
 • can yılmaz ve zafer algöz’ün yeni gösterilerinin adı.

  ilk defa rotterdam’da hasbel kader oynadıktan sonra türkiye’de ilk defa izmir’de oynadılar. teknik olarak ilk gösteri diyebiliriz sanıyorum. ilk gösteri için gayet başarılılardı. illa ki tutuklukları oldu, seyirciden dönüş alamadıkları çok yer oldu ama zamanla oturacaktır. hikayeler güzeldi fakat sonunu bağlamakta hep zorlandılar. bir de ikili olarak senkronize değiller henüz sahnede. o da üstesinden gelinmeyecek şey değil. cem yılmaz mayıs ayında izmir’e geleceği için seyirci üstünde cem yılmaz’ın yeni gösterisinin öncü ekibi gibi bir algı oluştu.

  genel olarak çok eğlendiğimiz, çok güldüğümüz ve güzel bir gece geçirmemizi sağlamış gösteri oldu. umarım daha başarılı da olurlar.
 • can yılmaz ve zafer algöz’ün iki kişilik gösterisi.

  gösteri beklediğimden çok daha iyiydi. zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile.

  zamanı ve imkanı olan herkesi izlemeye davet ediyorum.
 • napıyorlar tam olarak konuşuyorlar mı bu gösteri mi oluyor
 • spor yaparken poscastten takip ettiğim program, gayet eğleniyorum. vakti zamanında kadir çöpdemir’in radyo d’deki programlarındaki mübalağa anlatılarına benzetiyorum, keyif veriyor.

  bunun gazıyla gösterilerini de izledim. can abinin kesinlikle sahne dersleri alması gerekiyor. sahnede duruş, seyirciye sırtını dönmeme, ses ve tonlaması (ki radyo programında ses tonu gayet iyi), anlatı teknikleri gibi... gösteride zafer algöz ile aralarındaki paslaşma çok yapay ve amatörceydi. iki kişinin sohbeti gibi değildi, hatta bazen nasıl devam ettirecekler acaba derken zafer abi sazı eline alıp kırıp geçiriyor. muazzam bi’ anlatı tekniği, olayı yaşatma yeteneği var. can abi bu konuda biraz zayıf kalmış, seyirciyi çok sıktı. ileriki dönemlerde daha iyi olacağını düşünüyorum.
 • dün akşam izlediğim hoş gösteri.

  can yılmaz biraz daha aktif olursa tadından yenmeyecek bir gösteri olacak zira zafer algöz alıp götürüyor. bazı yerlerde gülmekten gözümden yaş geldi. müthiş bi oyuncu müthiş bir anlatım. denk gelirseniz gidin derim, keyifli bir 2 saat geçirirsiniz.
 • büyük anadolu turnesi, bu akşam karşıyaka suat taşer açıkhava tiyatrosu'nda tamamlanan gösteri.

  zafer algöz müthiş, kafa dergisi ya da kitaplarında çoğunu okuduğumuz kendi hikayelerini harika bir performansla canlandırıyor.

  can yılmaz ' da araları dolduruyor, acemiliğiyle renk katıyor.

  bu akşamki gösterinin bir diğer özelliği de yılmaz ailesinin başka üyelerinin de seyirciler arasında olmasıydı. zaten hikayelerin bir çoğunda anlatılan onlardı.

  cem yılmaz, arif yılmaz, defne samyeli, uğur yücel, ufuk yıldırım en ön sıradan izlediler gösteriyi.
 • kafa radyo da her pazartesi 20.00 - 21.00 arası yayınlanan radyo programı. radyo programı olarak başlayıp sahne gösterisine devşirdi iş. güzel ikili.
  kafa radyo podcastler buradan geçmiş yayınlar dinlenebilir.