şükela:  tümü | bugün soru sor
  • normalde tüm dünyada istisnalar hariç zeka oranı da diğer çoğu şey gibi ortalama bir puanda seyreder(90-120 arası ortalama). ama bizim ülkede amerikada olduğu gibi zeka oranı düşük çok insan bulunuyor. en düşüklerden bir bölümde burda toplamış durumda. kendini maalesef zeki sanmaya cüret eden boş adamlar hayatlarının hiçbir döneminde gerçek bir zeka testi yaptırmadı ve bu sitenin yazar ortalaması maalesef 85- iq puanına sahip. gerçekler üzer bazen de sinirlendirir, üzülmek ve sinirlenmek yerine gidip gerçek bir iq testi yaptırıp gerçeği kabul edin
  • valla onedio testlerinde süper zeka çıkıyorum ben onu bunu bilmem.
  • git bak bakalım götün arkanda mı! dikkat çekmeye çalışıyor ergen irisi
  • burda

burada

tanım: sözlüğe trol kadrosundan dahil olan yeni nesil yazar içeren başlık.
  • tanım : 85 altı iq oranına sahip yazar beyanı.
    velev ki öyle. 85 iq altı giremez mi yazıyor site girişinde ? veya hepimiz buraya üye olurken imzalı taahhüt mü veriyoruz?
    millet bu iq oranıyla memleket yönetiyorken , hatta bu iq oranının yakınından geçmeyenler bu insanları canhıraş savunuyorken sitedeki oranlarla ilgileniyor arkadaş. enteresan
  • sözlüğe girmek için dahi olmak mı gerekiyor. okuduğunu anlaması ve kendini yazarak anlatabilmesi yeterli olur sanıyorum. ben gerçeği kabul ediyorum dahi değilim ama senin de akşamları evde kıçınla atomu parçaladığını sanmıyorum.