şükela:  tümü | bugün
  • muhtemelen annesi hemşire, hostes veya fabrika işçisi. babasına ve dünyaya kızgın.
  • ağzı bozuk, insanlara söven sonra nickaltına gelip abuk sabuk karalayan troll yazar.
  • ailesi tarafından terbiye edilememiş, öğrenim hayatı boyunca da okuduğunu anlayacak kapasiteye ulaşamamış yazarların, mesaj yolu ile ettikleri hakaretleri ve küfürleri, suratlarına vurduktan sonra, bu ezik yazarları nick altında ağlatan kişi.
  • nickaltıma gelip anlamsızca, sebepsizce içinin karanlığını, pisliğini kusan troll yazar. evet kendisi trolldür. anonimliğe güvenip küfür falan etmememe rağmen, asıl ezik olan kendisi olduğu için gelin güvey oluyor.

önce yanlış anladığını zannetmiştim oysa hiç anlamıyormış. anlama zorluğu var galiba çünkü laf anlatılamıyor kendisine, inceltip inceltip anlatmalı. allah şifa versin kendisine.
  • ciddi ciddi takma adın olan burdaondokuzharfvar'da ondokuz harf var.
    evet gece gece zincirlikuyudan sarıyere giden minibüste 4 defa saydım ve midem bulandı. umarım ondokuz harf vardır burada.
    seni gidi küçük yaratıcı seni.
  • insanlara tepkisini ana avrat küfür ederek ortaya koyan bir sözlük yazarı bile denmez. yaratığı.
    birde anası babası bunu evladım diye sevmiyormudur yazık.
  • çocukluğu zor geçmiş bir yazar. alakam olmadığı halde aktroll falan yazmış bana. ne alaka arkadaş. imamoğlunu eleştiren herkes ak partili mi ?
  • yalancı, küfürbaz, insanların canını alan çin virüsünü güzelleyebilecek kadar aymaz ve kaşar bir yazar. kendisi cenin yiyen, dünyanın anasını belleyen virüsü saklayarak tüm ülkelere yayan çinin adına leke gelmesin diye ahlaksızca lobi yapmaktadır.