• az önce show haber'de denk geldiğimdir.

sözlükte bulamadım varsa affola.

bu adamlar isimleri halil soyadları sezai olmadığı için mi hapise atılmamışlar çok merak ediyorum.

https://streamable.com/y1gqcf

edit: işin aslı astarı bizi ilgilendirmiyor. ha adam belki tacizcidir bilemeyiz evet ama bu eve suçluyu kapatıp (alıkoyma) birden çok kişiyle dövme (belki öldürmeye teşebbüs, net darp), kameraya alıp sosyal medyada dağıtma suçlarını işlemeleri hakkını kimseye vermez. kaldı ki show haber'in aslı astarını bilmeden haber yapacağını sanmıyorum.
  • inşallah "haydi aşkığğmm" diyen kızı da dövmüşlerdir sonra.

yakalanıp halil sezai ile aynı cezayı almazlarsa yazıklar olsun böyle adalete.
  • olayın aslı nedir, ne değildir, bilmiyoruz. sadece görüntülere göre yorum yaparsak; bu gençleri evire çevire döveceksin ki bir daha kimseye salça olmaya, dövmeye kalkmasınlar.
  • içimden kendilerine türlü türlü küfürler ettirten yaratıklar. ha bir de bunların ağızlarını burunlarını nasıl düzeltirdim diye düşündüm.
  • üzüntüden haberin devamını izleyemedim bile. kendisine gösterilen şiddet eylemlerine karşı koyamayacak durumda olanlara elbette nitelikli hal uygulanıp daha ağır ceza veriliyor ama o insan iyi halmiş, denetimliymiş derken erkenden salıveriliyor ve cezanın diğer insanlar açısından önleyici etkisi de sağlanamıyor. özellikle gençler de bir iki beğeni almak uğruna ne o insanın onuru ne ailesinin duygularını düşünmeksizin hem şiddet eylemlerine hem de bunu sahnelemeye devam ediyorlar. çok yazık..
  • yozgatın namı dama atıldı galiba.
    (bkz: burdur)
  • resmen kin doldum, o lavukların aynı şeyi yaşamaları için nasıl iştahlandım bilemezsiniz. ama nedense başlık bile bugün açılmış, twitter'a sosyal medyaya nasıl düşmemiş bilemedim. üstlerde tutulması takip edilmesi gereken başlık
  • apartman demişler haberde ama tımarhane burası.
  • yediğim 1.5 kilo köfte sonrası şunların alayını tatlı niyetine antrenman amaçlı ne döverim var ya. olayın öncesini sonrasını bilmiyoruz ama dayak tam bunlar için işte.
  • bu hadi aşkım diyen kadının adını 2-3 üç yıl sonra kadın cinayeti olarak okuruz muhtemelen.

bu hayatı bile bile isteye isteye seçiyorlar, sonu maalesef belli.
hesabın var mı? giriş yap