şükela:  tümü | bugün
 • kararının nasıl ve neye göre verildiğini, dahası; onca masrafla ele ne geçtiğini merak ettiren operasyon.
  helikopterin sesi, botun dalgası, köpürtmesi... anlayamadım.

  haber linki
 • zulaları nereye saklamışlar diye düşündüren saçma baskın
 • ülkede huzur ve güveni yeniden tesis eden baskın.

  bu arada gençler ateş yakmadık demişler.

  ateşsiz kamp olmaz, gençler yanlış yapmış, doğrusunu yapsınlar.

  evet, ver mehteri.
 • peyote cennet bahçesi'nin hareketlendirdiği ada gecelerine çöken polisler içeren baskın.
 • daha adanın girişinde koca koca uyarı tabelaları karşılıyor sizi kamp yapmak yasaktır diye. neden? ateş yakıp ortalığı küle çevirirler diye mi?

  stresli hayatlarından biraz olsun uzaklaşmak, doğayla iç içe olmak, basit yaşayıp nefes almak, huzur bulmak derdinde olan insanlar değil, rant uğruna nice güzelim doğa harikasını talan eden kendini bilmezler lazım o iş için; satılmış belediyeler, toprakları ona buna peşkeş çekenler, yabancı seviciler, beton yığını müptelaları ve daha niceleri.
 • bu ada cayır cayır yandı,neredeyse yarısı yok oldu.insanlar evlerini kaybettiler.istanbuldan gelen barzolar yüzünden ada sakinlerinin hepsini yazları bir korku alıyor.bu acıyı yaşayanlar bilir.

  bu olay özelinde değil ama ada sakinlerinin endişelerini anlayın.o cehennemi bir daha yaşamak istemiyorlar.ve de kendimizi kandırmayalım insanımızın çoğunluğu gerçekten sorumsuz ve güvenilmez.
 • gençlerin esrar içip kamp yaparak çok büyük yanlış yapktıları hadisedir.

  halbuki kadına şiddet, tecavüz vb. gibi eylemlerde bulunsalar halkımızın ilgisini çekmezlerdi böyle.
 • olaydan bir hafta evvel akşam vapuru ile kamp yapmaya gitmiştim madam marta koyuna. çok kalabalıktı, belki yüzden fazla çadır vardı. ki ben genelde kimsenin olmadığı yerlerde yürümeyi ve kamp yapmayı tercih ederim. buna rağmen çok güzel bir gece geçirdim. (çevre kirliliğine değinmeden geçmek istemiyorum. maalesef çöplerini toplamadan oradan ayrılan birçok insan var, birbirimizi bu konuda ciddi anlamda uyarmalıyız)
  diğer gün akşama doğru dönerken' burnunun dibinde harika bir yer buldun, kıymetini bil' dedim. şimdi düşünüyorum da orada artık kamp kurmaya izin veriyorlar mıdır acaba? yoksa sırt çantalıları vapurdan iner inmez aramaya başlıyorlar mıdır?
  kamp yapanlara helikopterli baskın nedir? korksunlar bir daha gelmesinler diye mi? denizden botlarla operasyona katılmak içinse diyecek bir şey bulamıyorum. kahraman görmüş insanlar.
hesabın var mı? giriş yap