şükela:  tümü | bugün
  • youtube da tat dedektifi olarak bilinen sinan hamamsarılar tarafından kurulan kanal. adından da anlaşılacağı üzere çeşitli burgerler üzerine reçeteler ve püf noktaları sunmakta. anlatım şekli ve uygulama temizliği hoşuma gitti.

https://www.youtube.com/…l/uc0jmwyqfi7b1qegvs0sbq0w
  • uzun zamandır tarifini denediğim ama tutturamadığım yumuşak hamburger ekmeğinin tarifini vermiş ve ilk denememde başarıya ulaşmama sebep olmuş burgermania sayfası. adam resmen burger profesörü.
  • sinan hamamsarılar'ı izlerken ekrandan pozitif enerji almamak mümkün değil. iyi niyetli ve güzel bir çalışma yapıyor ve insanların da burger kültürü edinmesi için çabalıyor.

yapılabilecek tek eleştiri, efes viralinin bazı bölümlerde burger ve videonun önüne geçiyor olması olabilir. patates turunda özellikle bu durum dikkatimi çekti ama kendi mutluluğunu izleyenlere aktarması çok sevimli.
  • hamburgere cidden aşık bir kişinin kanalı. günlerdir izlemekteyim.
  • rezalet youtube kanalı.hadi biranın yanında yemek yiyorsun,tamam.ama efes içmek nasıl bir zevksizliktir?
  • konuk ve konsept olarak takdirimi kazanmış olan,

kendisinin kötü bir özelliğinden değil, iyi niyetli olmadığını da düşünmem fakat sunucusu ve aşçısı olan beyefendi yüzünden izlemeye devam edemediğim kanaldır.

gülmek yakışmıyor değil amma ve lakin bir samimiyetsizlik hissettim. yüzyüze görsem muhtemelen severim ama enerjisi bir türlü çekmedi. s

ebebi illa ki vardır ancak 3 dakika izlemeyle ancak bu kadarını dile getirebildim.
  • genelde geceleri youtube sitesini açıp videolar izlerim. bir gece yarısı nasıl denk geldiğimi hatırlamadığım ( çünkü youtube da yemek kanallarını falan takip etmiyorum) kanal. tahminen serdar kuzuloğlu ve kaan sezyum videolarından denk geldim ve izledim. ulen o ne burger yapmak be arkadaş! gece gece içim kıyıldı. bir de o zaman bademcik ameliyatı geçirmiştim. bir şey de yiyemiyorum. adam coştukça coşuyor. her videoda enfes bir hamburger hazırlıyor. geceleri üç bilemedim dört gün başına geçtim. ameliyattan dolayı da sadece sıvı besinler tükettiğim için bebek mamasi ve süt aldım yanıma. açtım burger haritasını onu özledim. şimdi niye bebek mamasi diyeceksiniz. sütün içinde eridiği için yemesi kolay , besleyici hem de lezzetli bir besindi. sinan geçiyor mutfağa bir hamburger hazırlıyor ve ben bir yudum bebek mamasi yiyorum. ah ah ne günlerdi. iyi kanaldır takip edin. belki bir gün bizim de onun sevgisini katarak yaptığı hamburgerlerden yeme fırsatımız olur