• barbekü sosunun içine sigara külü mü katıyorlar, bu tat sadece bana mı geliyor merak ettiren
  • gördüğüm en berbat şubesi ankara next level'da bulunan fast food zinciridir. fast food dediğime bakmayın. bu şubede işler tahmin edebileceğinizden çok daha yavaş ilerler. sosları eksiktir. ketçap verme ranch ver dersin ücret ister. çalışanları ukelaca tavırlar sergiler. iki tane et chipotle istersiniz, iki tane aynı menüyü istersek 15 tl olurmuş farklı istersek 12.5 tl olurmuş. herşeyi geçtim verdikleri burger'ler felakettir.

kısacası burayı tercih etmeyiniz.
  • ankara beşevler şubesinin rezillikte bir numara olduğu fast food zinciri. hayır yani bir patates bir kerede mi sıcak olmaz, etin tadı bir tuhaf pişmiş mi pişmemiş mi belli değil, hijyen zaten yok, o kadar pis ki, masaların üzeri, yerler, sandalyeler yapış yapış, iğrenç yani cidden. tuvaletine filan hiç değinmiyorum. çok çok mecbur kalmadıkça gitmemeye çalışıyorum, ama bir yer 10 yılda hiç mi değişmez. kaç defa kavga çıktı hatırlamıyorum, en arıza çalışanları hep oraya veriyorlar, sürekli bir gerginlik var. çok yavaşlar, başka yerlerde de sıra bekliyorsun tamam ama buranın çalışanlarında farklı bir durum söz konusu. şaka yapmıyorum ciddi ciddi acaba zihinsel engelli çalışanlar filan mı var, hani sosyal sorumluluk adına filan diye düşündüm. hani öyleyse anlarım bir nebze durumun farklılığını...

öyle işte üzerine meteor düşse de kapatmak zorunda kalsalar keşke...
  • türkiye'de yüksek talep gören çoğunluk işletme gibi kazancı ön planda tutarak kaliteyi düşürmüştür. siz gitmeye ve yemeye devam ettikçe de düzelmeyecektir, yemeyin efendim zorla değil ya.
  • soğan halkalarını halen sevdiğim ancak o değiştirdiklerini iddia ettikleri patateslerinin daha da kötüleştiğini düşündüğüm, eskiden big king xxl dublex menü ve 16 soğan halka ile çok para kazandırmışlığım olan fastfood zinciri.belki de sorun, şubelerin franchising yöntemiyle işletilmesindedir?
  • burger in bütün şubeleri franchise ile çalışmaz. ayrıca artık gururu bırakıp patatesleri mc amcadan alsa... sonuçta bükemediğin eli öpmelisin.
  • almanya' da hijyen skandallarıyla uğraşan şirkettir. birçok türk de işsiz kalmış. tabiki çalışanların işsiz kalmaları kötü birşey ama keşke türkiye'de de böyle bir karar verebilseler.
    milliyet haberi
  • burgerin kuru fasulye pilavı
  • sadece türkiye'de mi yoksa dünya üzerinde mi böyle bir karın ağrısı varmış gibi görüntü çizen zincir. benim tercihim bu zımbırtılar yenecek olduğunda mc d.' ye karşı hep üstün geliyor. ama bana böyle ürkek, bir anda bugünlere gelmiş, şimdi de ne yapacağım bilmiyorum izlenimi veriyor. durum aksi yönde ise ne ala. bilgisi olan var mı?
  • almanya gibi devlet denetimi sıkı olan ve hadi devleti geçtim tüketicisi son derece duyarlı bir milletin ülkesinde böyle absürd hijyen skandalları yaşıyorsa türkiye şubelerinde durum nasıldır acaba diye merak ettiğim burgerci.
hesabın var mı? giriş yap