• burger king'in yemeksepeti'ne dahil olmamasından dolayı çekilen güçlüğü başarılı ve faydalı bir çare. sipariş sistemi de başarılı ancak cadde, sokak, yapı/kurum meselesi biraz kafa karıştırıcı olabiliyor.
  • ateş seni çağırıyooo yerine, sen zahmet etme ateş sana geliyooo servisi.
  • mersine gelmesi için dua ettiğim servisdir.
  • insanın ağzını bozma ihtimali olan slogandır.
    (bkz: tikla gelsin)
  • bilkent merkez kampüse neden servis yapmadığını anlayamadığım servis. oysa dibimizde 2 tane var bu restorandan, o kadar zor olmasa gerek. (bkz: çelişiyorum mütemadiyen)
  • az once kayit olmaya calistigim hede. calistigim diyorum cunku 1 dakika once kayit oldugum sifremi kabul etmiyor. sifremi yanlis hatirliyo olabilirim diye (1 dakika once girdigim sifreyi nasil unutacaksam) "sifremi unuttum" butonuna bastim ve yeni bi sifre geldi mailime fakat onu da kabul etmedi. ayrica beyoglu gumussuyu'nun merkezi olan "inonu caddesi", cadde, sokak, yapı/kurum seceneklerinin icinde mevcut degil.
    burdan yetkiliere sesleniyorum, sapitmayan site yapsinlar reca edecem.

edit : sesimi duyan yetkililere (bkz: ugurcan) cok tesekkur ediyorum efendim. allah tuttugunu whopper etsin.
  • ülke çapındaki burger kinglere yayılması sabırsızlıkla beklenen hede.
  • "kime tikliycaz disi mi erkek mi bilelim ona gore tikliyalim" seklinde dusuncelere gark eden sey.
  • sadece tek bir siparis adresiyle uye olunabilen site. sabit kalmayan bir insansaniz her seferinde degisen adres bilgilerini (is/ev/sevgili) kaydetmeniz gerekecek, ki buna bazi cin mahallelerinde bir tur iskence gozuyle bakiliyor..
hesabın var mı? giriş yap